Tak grał Glik w poprzednim sezonie!

Tak grał Glik w poprzednim sezonie! Miejmy nadzieję że w AS Monaco będzie jeszcze lepiej!

Wzruszony Neymar po wygranej w finale IO

Neymar strzela decydującego karnego

Brazylia wygrywa z Niemcami w serii rzutów karnych 5-4 i po raz pierwszy w historii zdobywa złoty medal w piłce nożnej na Igrzyskach Olimpijskich!

Szalony wynik w Primera Division

Max Meyer strzela na 1-1

Brazylia sama prosiła się o tego gola nieporadnie wyprowadzając piłkę z własnej połowy. Niemcy nie zmarnowali takiej szansy i strzelili na 1-1!

Neymar zadedykował gola Usainowi Boltowi

Genialny sprinter kibicuje na trybunach Brazylii, a Neymar po strzelonym golu... kopiuje jego legendarną cieszynkę!

Khedira strzela Fiorentinie

Zanim Gonzalo Higuain strzelił debiutanckiego gola dla Juventusu w meczu z Fiorentiną, piekielnie mocną główką na 1-0 popisał się Khedira.

Usain Bolt cieszy się z gola Neymara

Neymar jak Suarez

Genialne trafienie Neymara w finale IO

Neymar!!! Brazylijczyk w cudownym stylu posyła piłkę z rzutu wolnego do niemieckiej bramki w finale Igrzysk. 1-0!

Mocne słowa Hasiego po meczu z Arką

Besnik Hasi nie zostawił suchej nitki na niektórych piłkarzach Legii...

Arka na czele Ekstraklasy!

Debiutancki gol Higuaina dla Juventusu

Gonzalo Higuain wszedł na boisko w 66. minucie meczu z Fiorentiną i już 10 minut później cieszył się z pierwszego gola w barwach Juventusu. 2-1!