Fantastyczny gest kibiców ADO Den Haag

Kibice ADO na wyjazdowym meczu z Feynoordem w 20. minucie zrobili "prysznic" z pluszaków na trybunę, gdzie siedziały zaproszone na mecz chore dzieci. MEGA!

Zwoliński na wślizgu strzela na 1-0

Pogoń Szczecin na prowadzeniu! Adam Gyurcso mocno zagrał piłkę w pole bramkowe, a tam dobrze ustawiony Zwoliński wbija ją do bramki 1-0!

Cudowny wolej Luisa Muriela!

Cudowny wolej Luisa  Muriela!
CO ZA GOOOOOOOOL! Vasco Regini dorzuca piłkę w pole karne, a tam sensacyjnym strzałem popisał się Kolumbijczyk Luis Muriel! 1-1 w meczu Romy z Sampdorią!

Rozbrajające przebranie Cristiano

Funny moments 👌🔝 @cristiano
Hahaha :D Cristiano po raz kolejny pokazuje, że jest naprawdę dobrym tatą dla Juniora i zarazem ma do siebie wielki dystans :D
źródło:instagram.com

Miss Włoch sobotwórem... Antonio Conte

Włosi wybrali nową miss kraju, którą została Rachele Risaliti. Media od razu zauważyły jej podobieństwo do... trenera Chelsea :D Podobna?

Kosmiczny początek Joela Pohjanpalo

Fiński napastnik najpierw zdobył gola minutę po wejściu w 1. kolejce, a w kolejnej w 20 minut skompletował hat-tricka. Co za początek sezonu!