Tymczasem na murawie w Rzymie

Nad Rzym przyszła ogromna ulewa, która tak zalała murawę Stadio Olimpico, że arbiter był zmuszony przerwać mecz po 45 minutach.

Fatalny błąd Harta w debiucie w Torino

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Hart źle wychodzi do piłki i Masiello doprowadza do remisu w meczu Atalanty z Torino!
źródło:vine.co

Skład Swansea na mecz z Chelsea

Robak bez litości dla dawnego zespołu

Marcin Robak jeszcze w pierwszej połowie zapakował dwie bramki Pogoni Szczecin, w której występował przed transferem do Lecha.

Robak pewnie wykonuje rzut karny

Lech Poznań na prowadzeniu! Szymon Marciniak odgwizduje rzut karny po faulu Frączczaka na Pawłowskim, a Marcin Robak pewnie pokonuje Kudłę. 2-1!

Błyskawiczna odpowiedź Lecha Poznań

Nie minęły 3 minuty od gola Zwolińskiego i już mamy wyrównanie! Marcin Robak nie miał problemu w sytuacji sam na sam i po minięciu Kudły trafił do pustej bramki

Fantastyczny gest kibiców ADO Den Haag

Kibice ADO na wyjazdowym meczu z Feynoordem w 20. minucie zrobili "prysznic" z pluszaków na trybunę, gdzie siedziały zaproszone na mecz chore dzieci. MEGA!