Asysta Jędrzejczyka wyrzutem z autu

Reprezentant Polski w 1. połowie meczu Krasnodaru z Salzburgiem popisał się asystą przy golu Joaozinho bezpośrednio rzutem z autu :D

Reakcja Mou na śpiew kibiców Feynoordu

Manchester United przegrywa z Feynoordem 0-1, a po końcowym gwizdku kibice zaczynają śpiewać na cały stadion "You'll never walk alone"! Spójrzcie na minę Mou!

Efektowne trafienie Pato na remis

Villarreal odrabia straty z FC Zurich! Pato podbił sobie piłkę piętą po czym huknął z powietrza i bramkarz szwajcarskiej drużyny nie miał szans. 1-1!

Nawet Lucescu nie mógł w to uwierzyć

Rzut wolny pośredni na 2-3 dla Zenita

W meczu Maccabi z Zenitem arbiter odgwizdał rzut wolny pośredni z najbliższej odległości. Dzięki temu trafieniu Rosjanie doprowadzili do stanu 2-3.

Ronaldo nie świętuje gola ze Sportingiem

Portugalczyk strzelił Sportingowi gola na remis w 90 minucie, jednak nie świętował go by okazać szacunek swojej byłej drużynie. Szacun!