Marcin Wasilewski dostał od kibiców Anderlechtu koszulkę z napisem: "Na zawsze będziesz jednym z nas. Będziemy cię wspierać, gdziekolwiek będziesz!"

Ostatnio widać pewną zmianę mentalności u Jamesa. Piłkarz walczy z całych sił o odzyskanie zaufania Zizou i coraz lepiej mu to wychodzi. Wraca dawny James?

Na fotce widać piłkarzy od drużyny juniorów do lat 11 po piłkarzy pierwszego składu. Świetny pomysł!

Ich potrzebuje Pogba do lepszej gry

Mecze w TV - 17.09.2016

Krychowiak skomentował wygraną 6-0

PSG rozbiło wczoraj 6-0 Caen. Grzegorz Krychowiak nie popada jednak w hurraoptymizm po tym zwycięstwie. Wie, że przed nim i całą drużyną jeszcze dużo pracy!

Poprzednio dokonał tego... Wenger

Koniec pięknej serii Conte

Ten moment, gdy...

Paradoks FIFY 17

Szalona pomeczowa radość Kloppa i Matipa

Liverpool wygrywa na wyjeździe z Chelsea i pnie się w górę tabeli!

Tabela Ekstraklasy po piątkowych meczach

Dzisiejsze wyniki: Ruch-Bruk-Bet 0-1, Śląsk-Jagiellonia 0-4.

Bacca strzela gola na wagę zwycięstwa

W ostatnich minutach meczu z Sampdorią Carlos Bacca zdobył jedyną bramkę w meczu i zapewnił Milanowi 3 punkty!

Cavani odpowiedział krytykom

Mimo że Cavani grał w meczu z Caen tylko przez 45 minut to i tak zdążył strzelić 4 gole!

'Prawo ex' w wykonaniu Cristiano

Diego Costa strzela kontaktowego gola

Chelsea nie składa broni! Matic wyłożył piłkę Coście, a ten z bliska wpakował ją do siatki. Chelsea-Liverpool 1-2!