Milik według włoskich mediów

Przerwa wyszła im na dobre

Laudrup mocno skrytykował Neymara

Laudrup komentując mecz Leganes-Barcelona nie wytrzymał i zaatakował Neymara. Jego komentarz wywołał z kolei dużą złość wśród kibiców Barcy. Duńczyk miał rację?

Czym Milik zaskoczył swojego trenera?

Trener stara się chronić Arka i nie dopuszcza żadnych porównań. Liczby jednak nie kłamią. Polak jest prawdziwą rewelacją początku sezonu w lidze włoskiej!

Simeone zachwycony formą Griezmanna

Tabela Ekstraklasy po sobotnich meczach

Dzisiejsze wyniki: Górnik Łęczna-Korona 4-0, Wisła Płock-Pogoń 2-0, Wisła Kraków-Piast 1-0.

Ekstraklasa okiem trenera Strejlaua

Dla Milika to nie problem

Polscy napastnicy wymiatają!

Świetny początek Milika w Napoli

Małecki w ostatniej chwili daje wygraną!

A jednak! Wisła przeważała przez cały mecz z Piastem, ale dopiero w 92. minucie udało im się zdobyć zwycięską bramkę! Wisła wygrywa 1-0!

Drugi gol Milika w meczu z Bologną!

Milik po raz drugi! Polski napastnik znalazł trochę miejsca między obrońcami Bologny i precyzyjnie uderzył z lewej nogi. 3-1!

Świetny lob Milika i 2-1 dla Napoli!

Arkadiusz Milik w kilka minut po wejściu na boisko wpisuje się na listę strzelców i daje Napoli prowadzenie w meczu z Bologną!

Genialna interwencja Szmatuły

Boguski strzelał z 5 metrów, ale mimo to Szmatuła zdołał zatrzymać jego strzał! Wisła Kraków wciąż remisuje z Piastem 0-0.

Debiutancki gol Stępińskiego w Nantes

Mariusz Stępiński strzela swojego pierwszego gola w Ligue 1 już w 2. meczu w barwach Nantes! Niestety jego drużyna tylko zremisowała 1-1 z Nancy.

Oni wydają najwięcej na transfery

Inter - 517 milionów euro
CIES Football Observatory policzyło kwoty wydawane na transfery w latach 2010-16. Oto 10 klubów, które w tym czasie wydały najwięcej

Najlepsza drużyna, z którą grało City

Mimo porażki 0-4 to właśnie Borneumouth sprawiło najlepsze wrażenie na Pepie Guardioli!