Zachowanie Radovicia po zejściu z boiska

Miroslav Radović zszedł z boiska w 64. minucie meczu z Wisłą Kraków przy stanie 0-0 i ewidentnie nie był zadowolony z boiskowych wydarzeń...

Piszczek strzela Freiburgowi na 2-0!

Gol Łukasza Piszczka w drugim meczu z rzędu! Polski obrońca huknął na bramkę Freiburga, a piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. 2-0 dla Borussii!

Aubameyang strzela Freiburgowi

Tuż przed przerwą, Aubameyang znalazł drogę do bramki Freiburga po asyście Dembele. Borussia prowadzi 1-0!

Legia bez celnego strzału w 1. połowie

Niezwykłe 'widowisko' w Krakowie

Do przerwy Wisła Kraków remisuje z Legią 0-0, a oba zespoły oddały łącznie... dwa celne strzały.

Fatalne statystyki w klasyku Ekstraklasy

Ostry wślizg Pazdana w Boguskiego

Iskrzy w meczu Wisły Kraków z Legią! Michał Pazdan ostro potraktował kapitana "Białej Gwiazdy", za co dostał żółtą kartkę.

Racowisko kibiców Wisły Kraków

Janusz Wójcik o meczu Wisła-Legia

Babiarz marnuje kontrę Bruk-Betu

Wydawało się, że po tej kontrze musi paść gol dla Niecieczy, jednak Babiarz fatalnie wykończył tę akcję. Bruk-Bet remisuje z Wisłą Płock 0-0!

Stylówka Ancelottiego na Oktoberfest

Skład Wisły Kraków na mecz z Legią

Odpowiedź Ben Arfy na krytykę

Paris ne s'est pas construit en 1 jour. Déterminé. #challengeaccepted @hatembenarfaofficiel
Francuz był ostatnio krytykowany za brak zaangażowania w treningach. Odpowiedział na Instagramie filmem z podpisem "Paryża nie zbudowali w 1 dzień". Klasa!
źródło:instagram.com

Skład Legii na Wisłę Kraków

Odjechany rower Gerarda Pique

Przepiękna 'bomba' Mierzejewskiego

Już w doliczonym czasie gry meczu ligowego Adrian Mierzejewski zdecydował się na mocny strzał z dystansu i efektownym trafieniem ustalił wynik na 4-0.

Jak gra Manchester City Guardioli

W pucharowym meczu ze Swansea przy golu na 1-0 Manchester City pokazał, że zaczyna przyswajać myśl szkoleniową Pepa Guardioli. Co za akcja!