Niezadowolony Ronaldo schodzi z boiska

Zidane postanowił ściągnąć Ronaldo w 72. minucie i Portugalczyk wyraźnie nie był z tego zadowolony. Jego zejściu towarzyszyły głośne gwizdy.

Benzema dobija strzał Ronaldo

Real Madryt znów na prowadzeniu! Varas wybronił strzał Ronaldo, jednak przy dobitce Benzemy nie miał już szans. 2-1!

Kosmiczny gol 18-letniego gracza Ajaxu

Dzisiaj Ajax zdemolował Zwolle i wygrał 5:1. Ostatnią bramkę zdobył 18-letni Kasper Dolberg. Ale jaką! Coś nieprawdopodobnego!

Setny gol Hamsika dla Napoli

Słowak podwyższa prowadzenie nad Chievo na 2-0, stając się tym samym szóstym piłkarzem, który zdobył 100 bramek dla Napoli! Gratulacje!

Milik i jego karta z drużyny tygodnia

Arkadiusz Milik trafił już do pierwszej w FIFA 17 drużyny tygodnia. Oby to była jego jedna z wielu wyjątkowych kart!

Błyskawiczna odpowiedź Las Palmas

5 minut trwała radość Realu Madryt z prowadzenia! Las Palmas przeprowadziła składną akcję, którą strzałem zakończył Dominguez Tanausu!

Strzał Nacho i mocna dobitka Asensio

1-0 dla Realu Madryt! Nacho pognał lewą stroną, strzelił na bramkę Varasa, ten obronił jego strzał, ale przy dobitce Asensio był bez szans!