Błąd Milinkovicia-Savicia i gol Gui!

1-0 dla Legii! Kapitalnie broniący w 1. połowie bramkarz Lechii tym razem popełnia fatalny w skutkach błąd i Guilherme strzela na 1-0!

Zabawne zachowanie Peszki przy linii

OMG :D "Peszkin" najpierw chciał przyszpanować żonglerką, jednak niechcący... kopnął dziewczynę od podawania piłek i w ramach przeprosin dał jej buziaka :D

Kolejne trafienie Stępińskiego w Nantes!

Mariusz Stępiński! Polski napastnik dostał dobre prostopadłe podanie i precyzyjnym strzałem dał prowadzenie Nantes w meczu z Bastią!

Wielki mecz Milinkovicia-Savicia

Wielka forma Edinsona Cavaniego

Na samym początku sezonu kibice krytykowali Urugwajczyka za słabą skuteczność. Jak widać - Cavani po prostu musiał się rozkręcić ;)

Punktowe różnice w Ekstraklasie

Małecki daje Wiśle Kraków zwycięstwo!

Co za akcja Patryka Małeckiego! Piłkarz Wisły Kraków zdecydował się na indywidualną akcję zakończoną mocnym strzałem i ustala wynik meczu na 3-2!

Piękna 21-letnia sędzina z Rosji

Jekaterina Kostjunina
21-letnia Jekaterina Kostjunina postanowiła rozpocząć karierę piłkarskiej sędziny. Póki co prowadzi mecze w 3. lidze, ale jeśli chodzi o urodę - Ekstraklasa! :D

Cesare Prandelli trenerem Valencii!

Włoski trener został zaprezentowany jako nowy trener hiszpańskiej Valencii!

Merebashvili doprowadza do remisu

Świetne zagranie Kante z pierwszej piłki i Merebashvili pokonuje Miśkiewicza! Wisła Płock odrabia straty z 1. połowy i remisuje z Wisłą Kraków 2-2!

Skład Lechii na mecz z Legią

Imponujące posiadanie piłki PSG

Skład Legii na mecz z Lechią

Kontaktowy gol Furmana z rzutu karnego

Wisła Płock wraca do gry! Arbiter dyktuje "jedenastkę" za faul Mójty na Piotrze Wlazło, a Dominik Furman pewnie ją wykorzystuje! 1-2!

Poważna kontuzja Luki Modricia

Schwarzeneger wpadł na mecz Bayernu

"Terminator" najpierw odwiedził FC Barcelonę, tym razem zawitał na spotkaniu Bayernu Monachium.

Guzmics podwyższa prowadzenie Wisły!

Boban Jović wrzuca piłkę z rzutu rożnego, Richard Guzmics strzela na bramkę Kielpina i... 2-0! Wisła Kraków podwyższa prowadzenie!