Dlatego Gundogan odszedł do Man City

Niesamowity karny z 5. ligi francuskiej

W meczu pomiędzy Vannes OC i TA Rennes doszło do jednej z najbardziej spektakularnych interwencji bramkarza przy rzucie karnym. To trzeba zobaczyć!

Tabela Ekstraklasy po sobotnich meczach

Tłumaczenie Rado po czerwonej kartce

W 89. minucie spotkania Miroslav Radović popełnił drugi faul na żółtą kartkę i Szymon Marciniak wyrzucił go z boiska.

Chłopak włamał się na stadion West Hamu

Gość z kanału "Night Scape" postanowił wbić na nielegalu na stadion West Hamu i nakręcił przy tym naprawdę niesamowity film. Co za widoki! :O

CR7 poucza Jamesa na treningu

Kamery wyłapały ciekawą scenę z treningu Realu - James z wielkim zaangażowaniem walczył o piłkę, po czym podszedł CR7 i zaczął mu coś tłumaczyć z zaangażowaniem

Jacek Magiera po meczu z Lechią

Trener Jacek Magiera zadebiutował przed własną publicznością i w świetnym stylu pokonał Lechię Gdańsk 3-0!

Perfekcyjne nazwisko dla piłkarza

Z napastnikiem Watfordu mógłby rywalizować chyba tylko Janusz Gol ;)

Dlatego Zlatan odrzucił ofertę z Chin

Przed meczem ze Stoke City Zlatan Ibrahimović odpowiedział na kilka pytań, m. in. na pobudki swojego transferu do Manchesteru United.

Niesamowita przemiana Legii

Medialna burza nie zaszkodziła drużynie

Rano wybuchła prawdziwa bomba o konflikcie w zarządzie Legii, a w mediach pojawiły się mocne wypowiedzi obu właścicieli. A wieczorem...

Zachowanie Nikolicia po golu na 3-0

Nemanja Nikolić znów trafił do bramki rywali i widać było jak bardzo zeszło z niego po tym trafieniu ciśnienie...

Nikolić strzela po podaniu Radovicia

3-0 dla Legii! Kontra warszawskiego zespołu, Nikolić wychodzi 'sam na sam' z Milinkoviciem-Saviciem i pewnie pokonuje Serba!

Sztab Realu oglądając grę Odjidji-Ofoe

Podanie Odjidji-Ofoe i 2. gol Giulherme!

2-0 dla Legii! Kapitalne podanie belgijskiego pomocnika i Guilherme zalicza 'dublet'!

Małe zwycięstwo Sławka Peszki

Błąd Milinkovicia-Savicia i gol Gui!

1-0 dla Legii! Kapitalnie broniący w 1. połowie bramkarz Lechii tym razem popełnia fatalny w skutkach błąd i Guilherme strzela na 1-0!