Donnarumma już wyczuwa swoją szansę

Buffon chciał być jak Ter Stegen

Czwartkowe wyniki el. MŚ

Gol Islandii na 3-2 w ostatniej akcji!

Islandia do 90. minuty przegrywała z Finlandią, ale potem zdołała strzelić 2 gole i ostatecznie wygrała 3-2! W samej końcówce piłkę do siatki wbił Sigurdsson.

Morata wiedział gdzie strzeli De Rossi

De Rossi wykorzystuje rzut karny

Po faulu Sergio Ramosa sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Daniele De Rossi i w meczu Włochy-Hiszpania mamy 1-1!

Pomyłka Buffona z innej perspektywy

Katastrofalny błąd Buffona i gol!

Co za błąd Buffona! Doświadczony golkiper chciał wybić piłkę spod nóg Vitolo, ale w nią nie trafił, a Hiszpan strzelił do pustej bramki. 1-0!

Wyniki el. MŚ do przerwy

Mandzukic wraca do formy?

Mandzukic kompletuje hat-tricka

Chorwacja prowadzi z Kosowem do przerwy 3-0, a wszystkie bramki są autorstwa Mario Mandzukicia!

Drugi gol Mandzukicia w meczu z Kosowem

2-0 dla Chorwacji!

Piękny gol Joe Allena

Joe Allen dopadł do bezpańskiej piłki i huknął na bramkę Austrii. Wpadło! Walia prowadzi 1-0.

Mandzukic strzela Kosowu

Mario Mandzukic nie zmarnował świetnego podania od Kramaricia. Kosowo przegrywa z Chorwacją 0-1!

Trybuna VIP na stadionie w Szubinie

Dziś na Stadionie Miejskim w Szubinie został rozegrany mecz reprezentacji U-19 Polski i Macedonii. Trybuna VIP nie wyglądała zbyt ekskluzywnie ;)

OFICJALNIE: Nowy klub Boenischa