Drugi gol C. Ronaldo w meczu z Andorą

Po 4 minutach meczu Cristiano Ronaldo ma na koncie już 2 gole! Portugalia-Andora 2-0!

Aleksandrow strzela gola Francji!

Piłkarz Legii strzałem z rzutu karnego otwiera wynik meczu Francja-Bułgaria!

C. Ronaldo rozpoczyna strzelanie

Portugalia błyskawicznie rozwiązuje worek z bramkami w meczu z Andorą! Pierwszego gola już w 2. minucie zdobywa Cristiano Ronaldo!

Griezmann z nagrodą dla MVP Euro 2016

Antoine Griezmann przed meczem z Bułgarią odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza Mistrzostw Europy.

Wciąż grają i mają ponad 300 goli

Neymar (300 goli)
Wczoraj w nocy Neymar strzelił swojego 300. gola w karierze. Poza nim jest jeszcze kilkunastu wciąż aktywnych piłkarzy, którzy przekroczyli tę barierę.

Kibice Juve wybrali następcę Buffona

Jan Oblak (Atletico) - 3% głosów
Na pytanie: "Kto powinien być następcą Buffona?" odpowiedziało na stronie juvenews.eu prawie 11 tysięcy kibiców. Tak prezentują się wyniki.

XI Belgii na mecz z Bośnią

XI Holandii na mecz z Białorusią

XI Francji na mecz z Bułgarią

XI Portugalii na mecz z Andorą

Prezydent Napoli wierzy w Milika

Sebastian Mila o formie Wolskiego

Rafał Wolski w tym sezonie jak na razie trochę rozczarowuje. Mimo to Sebastian Mila wierzy w jego rychły powrót do formy!

Przedmeczowa fotka Walijczyków...

A tak do zdjęcia ustawili się reprezentanci Walii przed meczem z Austrią :D

Najlepszy trener w historii wg Pepa

Tam na pewno nie zobaczymy Zidane'a

Zacięta rywalizacja między Paryżem i Marsylią jest znana już od dawna. W rodzinnym mieście nie wybaczyliby Zizou takiej zdrady.

Gdzie się podziali Chilijczycy?

Chile przegrało wysoko zeszłej nocy z Ekwadorem i nikt nie wie, co się dzieje z aktualnymi mistrzami Ameryki Południowej.