Gol Hazarda w meczu z Bośnią

Eden Hazard w świetnym stylu wykorzystał sytuację "jeden na jeden" i Belgia prowadzi z Bośnią 2-0!

Gol Griezmanna po asyście... Bułgara

Griezmann takich prezentów nie marnuje! Francja-Bułgaria 3-1!

Sprytny gol Payeta

Brzydki gol? To nie w stylu Payeta! Zawodnik West Hamu dogrywał piłkę do Griezmanna, ale okazało się, że dośrodkowanie wpadło prosto do bramki Bułgarów. 2-1!

Główka Gameiro i 1-1!

Francja odrabia straty w meczu z Bułgarią! Strzelcem gola Kevin Gameiro.

Diego Costa upomniany przez Reinę

Drugi gol C. Ronaldo w meczu z Andorą

Po 4 minutach meczu Cristiano Ronaldo ma na koncie już 2 gole! Portugalia-Andora 2-0!

Aleksandrow strzela gola Francji!

Piłkarz Legii strzałem z rzutu karnego otwiera wynik meczu Francja-Bułgaria!

C. Ronaldo rozpoczyna strzelanie

Portugalia błyskawicznie rozwiązuje worek z bramkami w meczu z Andorą! Pierwszego gola już w 2. minucie zdobywa Cristiano Ronaldo!

Griezmann z nagrodą dla MVP Euro 2016

Antoine Griezmann przed meczem z Bułgarią odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza Mistrzostw Europy.

Wciąż grają i mają ponad 300 goli

Neymar (300 goli)
Wczoraj w nocy Neymar strzelił swojego 300. gola w karierze. Poza nim jest jeszcze kilkunastu wciąż aktywnych piłkarzy, którzy przekroczyli tę barierę.

Kibice Juve wybrali następcę Buffona

Jan Oblak (Atletico) - 3% głosów
Na pytanie: "Kto powinien być następcą Buffona?" odpowiedziało na stronie juvenews.eu prawie 11 tysięcy kibiców. Tak prezentują się wyniki.