Nie spodziewałeś się tu Wysp Owczych ;)

Wyspy Owcze do tej pory zremisowały 0-0 z Węgrami i wygrały 2-0 z Łotwą.

Piątkowe wyniki el. MŚ 2018

Niesamowite pudło Romelu Lukaku

Jak to możliwe?! To była 100-procentowa okazja dla Belgów. Lukaku musiał tylko trafić do bramki Bośniaków...

Portugalia wciąż za Wyspami Owczymi

Ostre wejście w nogi C. Ronaldo

Po tym faulu na Cristiano Ronaldo reprezentant Andory obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę!

C. Ronaldo nie przestaje strzelać

Czwarty gol Cristiano Ronaldo

To jest mecz Cristiano Ronaldo! Portugalczyk strzela 4 gola w meczu z Andorą, a jego drużyna prowadzi 5-0!

Drugi gol Gameiro w meczu z Bułgarią

Griezmann posłał świetną piłkę do Gameiro, a ten z bliska wpakował ją do bułgarskiej bramki. Francja-Bułgaria 4-1!

C. Ronaldo kompletuje hat-tricka!

Portugalia gromi Andorę 4-0, a 3 z 4 bramek są autorstwa Cristiano Ronaldo!

Gol Hazarda w meczu z Bośnią

Eden Hazard w świetnym stylu wykorzystał sytuację "jeden na jeden" i Belgia prowadzi z Bośnią 2-0!

Gol Griezmanna po asyście... Bułgara

Griezmann takich prezentów nie marnuje! Francja-Bułgaria 3-1!

Sprytny gol Payeta

Brzydki gol? To nie w stylu Payeta! Zawodnik West Hamu dogrywał piłkę do Griezmanna, ale okazało się, że dośrodkowanie wpadło prosto do bramki Bułgarów. 2-1!

Główka Gameiro i 1-1!

Francja odrabia straty w meczu z Bułgarią! Strzelcem gola Kevin Gameiro.

Diego Costa upomniany przez Reinę

Drugi gol C. Ronaldo w meczu z Andorą

Po 4 minutach meczu Cristiano Ronaldo ma na koncie już 2 gole! Portugalia-Andora 2-0!

Aleksandrow strzela gola Francji!

Piłkarz Legii strzałem z rzutu karnego otwiera wynik meczu Francja-Bułgaria!

C. Ronaldo rozpoczyna strzelanie

Portugalia błyskawicznie rozwiązuje worek z bramkami w meczu z Andorą! Pierwszego gola już w 2. minucie zdobywa Cristiano Ronaldo!