11 tygodnia w Lidze Mistrzów

Wczoraj zakończyła się 3. kolejka fazy grupowej w Lidze Mistrzów w sezonie 2016/2017. Działo się!

Cudowna przewrotka juniora Ajaxu!

W fazie play-offów Ligi Młodzieżowej UEFA Ajax rozbił Breidablik 4-0, a ozdobą spotkania było to trafienie Kaja Sierhuisa. Idealny strzał!

11 tygodnia w Championship

W Championship gra kilku Polaków, ale w tym tygodniu żaden z nich nie zasłużył na wyróżnienie w drużynie tygodnia.

Po wczorajszym hicie Ligi Mistrzów

Wczoraj Leo Messi nieźle ukarał swojego byłego trenera - załadował Manhesterowi City trzy gole. A Bravo? Wszyscy widzieli, co zrobił Bravo...

10 lat minęło, a Torres się nie zmienił

Lata lecą, a Fernando Torres wciąż strzela gole i to znowu dla Atletico. Nic się nie nam "El Nino" nie zmienił!

Legia lepsza niż Manchester City?

Magiczne zagranie Charliego Colketta

Charlie Colkett to 20-letni talent Chelsea, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Bristol Rovers. Tylko spójrzcie jak ten chłopak zagrał piłkę w ostatnim meczu. Wow!
źródło:vine.co

W Ekstraklasie można pokonać każdego

Mogliśmy wygrać z Lechem, który jest topowym zespołem. Wcześniej pokonaliśmy Legię, czyli mistrza Polski. Nieważne, czy byli w dołku czy nie, oni powinni tu przyjechać i zgarnąć trzy punkty. W Lotto Ekstraklasie nie ma drużyny, która potrafi zdominować rozgrywki, tak jak Barcelona czy Real w Hiszpanii. W polskiej lidze, jeżeli trafi się w odpowiednią formę piłkarsko-fizyczną w danym dniu, to spokojnie można pokonać każdego przeciwnika.

11:43 • 20 Oct 2016
Info: Kamil Słaby w orbicie zainteresowań Ruchu i Termaliki.
Kamil Słaby to 23-letni obrońca Sandecji Nowy Sącz, który w 1. lidze zbiera bardzo dobre recenzje. Już wkrótce może trafić do Ekstraklasy.
źródło:twitter.com

6. rocznica genialnego występu Bale'a

6 lat temu, grający jeszcze w barwach Tottenhamu Gareth Bale strzelił hat-tricka w meczu z Interem. Na niewiele to się zdało, bo jego ekipa przegrała 3-4.

"Lewy" przełamuje się w meczu Bayernu

JEST! Wczoraj Robert Lewandowski w końcu trafił do bramki rywali! Robben mocno uderzył, a piłka znalazła "Lewego". Wystarczyło dobić! Brawo!

Pozostałe polskie kluby w Europie

Wielu śmieje się z dokonań Legii w Lidze Mistrzów, ale... No właśnie, gdzie są inne polskie kluby w Europie?

Postęp kadry pod wodzą Nawałki

Barca u siebie vs angielskie kluby

Cudowny gol Burkhardta w meczu z Odrą

To zdecydowani jedna z najważniejszych bramek Marcina Burkhardta w karierze. Legia przez regulaminowe 90. minut męczyła się z Odrą Wodzisław, a potem... Co za bramka! Później mistrzostwo 2006 było już coraz bliżej.

Fantastyczna bramka Jacka Magiery

19 września 2003 roku - wielki hit Ekstraklasy - na Łazienkowską przyjechała Wisła Kraków. Do przerwy było 0:0, ale w drugiej połowie rozpoczął się koncert Legii. Taką bramkę załadował Wiśle obecny trener legionistów.