Najpiękniejsze gole Suareza

W czasie całej mojej kariery zdobyłem wiele pięknych bramek, ale jeśli już muszę wybrać te najładniejsze, to stawiam na dwa gole strzelone Realowi na Bernabeu, oraz gola strzelonego Atletico na Camp Nou. Pozwoliły nam utrzymać się na szczycie tabeli.
Luis Suarez za:as.com

Przyzwoity mecz Jędrzejczyka

Michał Trela
@MichalTrelaBlog
21:07 • 20 Oct 2016
Przyzwoity występ Jędrzejczyka przeciwko Schalke. Grał na prawej obronie, dość solidny w defensywie, mało widoczny w ofensywie.
źródło:twitter.com

XI Anderlechtu na mecz z Mainz

Hlousek rozbawiony zachowaniem Ronaldo

Po jednym z jego strzałów, który obronił Arkadiusz Malarz, Portugalczyk położył się na ziemi i był już trochę sfrustrowany. W drugiej połowie zaś grał bliżej mojej strony i przez cały czas przeklinał i wściekał się na kolegów. To mnie naprawdę bawiło.
Adam Hlousek za:gol24.pl

Candreva strzela w samo okienko

Inter na prowadzeniu w meczu z Southampton! Antonio Candreva popisał się silnym strzałem w samo okienko bramki Forstera. 1-0!

Polska piłka 20 lat temu ;)

PN 20 lat temu
@pn20lat
19:56 • 19 Oct 2016
(96r.) Maciej Szczęsny (Widzew) o sprawach organizacyjnych: Widzew jest kilkaset lat za Legią, która z kolei jest kilkaset lat za Murzynami.

XI Romy na mecz z Austrią

XI Man Utd na mecz z Fenerbahce

Rzeźniczak dokonał tego jako jedyny

Według portalu Whoscored.com, Jakub Rzeźniczak był jedynym piłkarzem, który w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zanotował 100% celnych podań grając przez cały mecz.
za:@Szymonbartnicki

Piękny gol Rusescu z dystansu

Raul Rusescu zdobył 2 gole w ciągu 2 minut, a ten drugi był szczególnej urody! Turecki Osmanlispor niespodziewanie prowadzi z Villarreal już 2-0!

Atomowe uderzenie Konoplyanki

Co za bomba zawodnika Schalke! Bramkarz Kransodaru musiał skapitulować po takim strzale.

XI Southampton na mecz z Interem

Może ich zabraknąć w trakcie PNA

Mohamed Elneny (Arsenal/Egipt)
Już w styczniu zostanie rozegrany Puchar Narodów Afryki. Oznacza to uszczuplenie wielu kadr klubów Premier League...

Odpowiedź Iwana na artykuły prasowe

Tomasz Iwan znalazł się ostatnio w ogniu krytyki, po tym jak rzekomo przymykał oczy na zbyt huczne imprezy na zgrupowaniach reprezentacji. Screen za: @wlodar85

XI Interu na mecz z Southampton

Synek Suareza szczęśliwy z goli sąsiada

"Mój synek Benjamin spytał się mnie dlaczego nie strzeliłem gola w meczu z Manchesterem City. Był jednak zadowolony, bo nasz sąsiad którego dobrze zna, zdobył trzy bramki".
Luis Suarez za:fcbarcelona.com

Największa wpadka w karierze Butta

W sezonie 2003/04 Hans-Jorg Butt strzelił gola z rzutu karnego w meczu z Schalke. Cieszył się tak długo, że nie zdążył wrócić do bramki i po chwili sam wyciągał piłkę z siatki.