reklama

Piękność, którą poślubi Chicharito

Lucia Villalon i Chicharito
Javier Hernandez i Lucia Villalon, prezenterka Real Madrit TV i Bein Sport, poznali się podczas pobytu "Chicharito" w Realu Madryt. Według informacji meksykańskich mediów, para w przyszłym roku zamierza wziąć ślub!
reklama

Radamel Falcao wraca do kadry!

Radamel Falcao wraca do kadry!
Radamel Falcao został powołany do reprezentacji Kolumbii po raz pierwszy od 13 października 2015 roku!

Joao Cancelo bliski Barcelony!

Joao Cancelo bliski Barcelony!
FC Barcelona zamierza dalej przebudowywać linię obronną i w tym celu chce ściągnąć do klubu 22-letniego prawego defensora Valencii, Joao Cancelo. Włodarze mistrza Hiszpanii prowadzą zaawansowane rozmowy z działaczami "Nietoperzy", by sfinalizować transfer już w zimowym okienku. Jak podają hiszpańskie media, transakcja zamknie się w 20 mln €, chyba że do całej operacji zostanie włączony Aleix Vidal, wtedy cena za portugalskiego obrońcę powinna być niższa.
za:sport.es

Legia eSports Cup NA ŻYWO

Za niecałe 40 minut rozpocznie się turniej eSportowy Legia eSports Cup. W tym miejscu będzie można zobaczyć na żywo zmagania eSportowców.
źródło:youtube.com
reklama

Szczęsny pod wrażeniem Buffona

Szczęsny pod wrażeniem Buffona
Niepowtarzalny gość. Nigdy nie przeszkadza mu kogo ma przed sobą, zawsze jest maksymalnie skoncentrowany i nie traci motywacji do osiągania sukcesów z Juventusem i reprezentacją Włoch. Dla mnie to nie tylko ikona calcio, ale fenomen światowego futbolu, jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w historii.
Wojciech Szczęsny za:laczynaspilka.pl

Walijskie Tornado

Walijskie Tornado
Wprawdzie Bale uprawiał z pasją sporty drużynowe, ale wyróżniał się także w lekkoatletyce. Na trasach biegów przełajowych, organizowanych przez Whitchurch High School, a także podczas przygotowań do biegów średniodystansowych - rozwijał swoją nadzwyczajną wrodzoną wytrzymałość, ćwiczył kondycję i szybkość. Zalety te pozwoliły piłkarzowi najpierw siać spustoszenie na lewej stronie boiska (na początku kariery, ponieważ teraz całe boisko należy do niego), a teraz ułatwiają mu także odzyskiwanie piłki w obronie. "Tak, był mistrzem w biegach przełajowych - wspomina jego trener od WF-u Gwyn Morris - jednak miał w głowie tylko futbol, futbol i jeszcze raz futbol".
fragment książk...
Gareth Bale. Walijskie tornado Siguero Santiago Wydawnictwo RM

Obleśne zachowanie Sampaoliego

Jak widać, trener Sevilli zapatrzył się w Joachima Loewa. I to nie chodzi o jego myśl taktyczną... fuj!
reklama