Athletic nie składa broni i doprowadza do remisu! Strzelcem gola Sabin Merino!

20:49 • 23 Oct 2016
Wygląda na to, że o tytuł króla strzelców ligi belgijskiej Teo powalczy z Orlando Sa. Teo 7 bramek, Sa już 5 (2 dziś i gra). Wszyscy za Teo?
źródło:twitter.com

Benzema otwiera wynik meczu!

Fatalny błąd Saborita, Isco wykłada piłkę Benzemie, a ten nie myli się w doskonałej sytuacji. 1-0 dla Realu Madryt już w 7. minucie!
źródło:

Bezlitosne słowa Eidura Gudjohnsena

Eidur Gudjohnsen
@Eidur22Official
18:37 • 23 Oct 2016
Jose still knows how to get the best out of @ChelseaFC #CHEMUN
Islandzki napastnik niegdyś strzelał gole w Chelsea prowadzonej przez Mourinho. Po jego porażce z ekipą "The Blues" napisał na twitterze: "Jose wciąż wie jak wyciągnąć z Chelsea jej najlepszą stronę" :P

Conte odpowiada na zarzuty Mourinho

To ja byłem piłkarzem, więc wiem jak zachowywać się na boisku. Kibice Manchesteru United wciąż śpiewali, podczas gdy nasi byli cisi i uspokojeni świetnym występem drużyny. Chciałem, żeby zgotowali owacje dla piłkarzy, co wydaje mi się całkiem normalne. Darzę każdego wielkim szacunkiem. Między mną a Jose nic nie zaszło, szczególnie że moje zachowanie było normalne. Z nikogo się nie nabijałem, zwłaszcza że sam zawsze wymagam okazywania szacunku.
Antonio Conte za:Football-italia.net

CUDOWNA akcja bramkowa Las Palmas

CO ZA GOOOOOOOOOL! Najpierw efektowne zagranie piętką, później nożyce Boatenga i Las Palmas prowadzi z Villarreal!

Skład Realu na mecz z Athletikiem

Conte nakręca kibiców Chelsea

Po końcowym gwizdku Jose Mourinho wypomniał to zachowanie Antonio Conte. Co o tym sądzicie?

Co powiedział Mourinho do Conte?

Nie nakręca się trybun jak prowadzi się 4-0. Rób to, jak prowadzisz 1-0. To było upokarzające.
Jose Mourinho do Antonio Conte za:Sky italia

Wynik meczu Chelsea z United

Efektowny wolej Arkadiusza Woźniaka

Zagłębie wychodzi na prowadzenie! Arkadiusz Woźniak idealnie przymierzył z woleja i Kelemen nie sięga piłki po jego strzale. 2-1!

Nespor doprowadza do remisu!

Zagłębie Lubin już chwilę po rozpoczęciu 2. połowy doprowadza do remisu! Jach asystuje, a Nespor trafia na 1-1!

Co powiedział Mou do Antonio Conte?

Góralski daje prowadzenie Jagiellonii

Do przerwy Jagiellonia Białystok prowadzi z Zagłębiem 1-0 po ładnej główce Jacka Góralskiego!

Niepokonani w sezonie 2016/17

Real Madryt
W 5 największych europejskich ligach zostało już tylko kilka zespołów, które w kampanii 2016/17 nie zaznały goryczy porażki. Po porażce z Sevillą z tej stawki wypadło Atletico Madryt.