Jeszcze jedno spojrzenie na kuriozalne zachowanie Cristiano Ronaldo przy golu Alvaro Moraty. Jak myślicie, o co chodziło Portugalczykowi?

Nie ma "Ibry", nie ma zabawy

Mateusz Święcicki
@matiswiecicki
22:54 • 23 Oct 2016
Bez Ibry PSG nie wygrywa pierwszego meczu z l'OM w katarskiej erze na Parc des Princes. #noparty
źródło:twitter.com

Tabela La Liga po 9. kolejce

Obietnica Ramosa dla Alvaro Moraty

Alvarito, si nos regalas un gol esta noche, te regalo otro corte de pelo. ✂✂ ¡Muchas felicidades, killer! / Happy birthday, @alvaromorata @sr4oficial
Przy okazji urodzin Alvaro Moraty Sergio Ramos złożył na Instagramie obietnicę, że jeśli 24-letni snajper strzeli dziś gola, to dostanie od kapitana "Królewskich"... nową fryzurę :D
źródło:instagram.com

Zachowanie Ronaldo po golu Moraty

Realizator zwrócił uwagę na to, że gdy Morata strzelał na 2-1, CR7 najpierw coś machał do liniowego, a później wcale nie wyglądał na szczęśliwego po golu kolegi...

Radość po golu Pedro w 30. sekundzie

Urodzinowe trafienie Alvaro Moraty

Co za historia! Na boisku melduje się obchodzący dziś 24. urodziny Alvaro Morata i kilka minut później wpisuje się na listę strzelców, dając Realowi prowadzenie z Bilbao 2-1!

Ancelotti obejmie reprezentację?

Włoska federacja pytała mnie o możliwość prowadzenia reprezentacji. Zazwyczaj zostaję w klubie dwa lata, tak było w Chelsea, później półtora roku w Paryżu i kolejne dwa w Realu. Chciałbym zostać tutaj, w Monachium, trochę dłużej, a potem zdecydować się na Anglię lub Włochy. Czy to oznacza, że obejmę kadrę Anglii? Na razie jest tam Southgate. Ale później... Czemu nie? Ale to potem, wy pytacie mnie już teraz. A wcześniej muszę rozważyć też propozycję z Włoch.
Carlo Ancelotti za:Daily mail

Krzysztof Witek - wejście smoka

Krzysztof Witek - Ma tylko 18 lat , gra w pierwszej lidze JS, Na codzień jest bramkarzem w klubie LUKS Skrzyszów. Jednak dziś wszedł do ataku w 81 minucie i 15 sekund później wpisał się na listę strzelców w meczu z przyjezdną Unią ! Mecz zakończył się wynikiem 1:2 (0:0)
za:The Telegraph

Klopp widzi miejsce dla Gerrarda

Steven Gerrard zawsze jest mile widziany w Liverpoolu. Nie możecie sobie wyobrazić jak bardzo. Zatem jeśli chce wrócić, to absolutnie nie ma żadnego problemu. O czymkolwiek rozmawialiśmy do tej pory i to, o czym jeszcze będziemy, zostanie jednak między nami. Tacy właśnie jesteśmy, Stevie i ja. Nie martwcie się o miejsce dla niego. Wszystko będzie w porządku, na 100 %.
Juergen Klopp za:The Telegraph

Zasmucony Zlatan po porażce 0-4

Najszczęśliwszy człowiek na świecie

Błędy obrony Realu i gol Merino

Athletic nie składa broni i doprowadza do remisu! Strzelcem gola Sabin Merino!

Rywal Teodorczyka o króla strzelców

Piotr Koźmiński
@UEFAComPiotrK
20:49 • 23 Oct 2016
Wygląda na to, że o tytuł króla strzelców ligi belgijskiej Teo powalczy z Orlando Sa. Teo 7 bramek, Sa już 5 (2 dziś i gra). Wszyscy za Teo?

Benzema otwiera wynik meczu!

Fatalny błąd Saborita, Isco wykłada piłkę Benzemie, a ten nie myli się w doskonałej sytuacji. 1-0 dla Realu Madryt już w 7. minucie!
źródło:

Bezlitosne słowa Eidura Gudjohnsena

Eidur Gudjohnsen
@Eidur22Official
18:37 • 23 Oct 2016
Jose still knows how to get the best out of @ChelseaFC #CHEMUN
Islandzki napastnik niegdyś strzelał gole w Chelsea prowadzonej przez Mourinho. Po jego porażce z ekipą "The Blues" napisał na twitterze: "Jose wciąż wie jak wyciągnąć z Chelsea jej najlepszą stronę" :P