reklama

Morata na temat Cristiano Ronaldo

Morata na temat Cristiano Ronaldo
Kiedy ktoś jest przyzwyczajony do strzelania prawie 70 goli w lidze, to jakby był uzależniony od bramek. Dla nas to najważniejszy zawodnik w drużynie i mamy nadzieję, że strzeli dużo goli, ale to nie jest maszyna. To tylko człowiek. Nawet gdyby był z innej planety, to też ma prawo się pomylić".
Alvaro Morata za:bernabeudigital.com
reklama

Ronaldo marnuje idealną kontrę

W samej końcówce spotkania Real Madryt wyprowadził zabójczą kontrę. Ronaldo postanowił wykończyć ją samemu i... przegrał pojedynek z Gorką Iraizozem.

Tabela Ekstraklasy po niedzieli

Tabela Ekstraklasy po niedzieli

Jak Morata świętuje urodziny

Jak Morata świętuje urodziny
reklama

Piękne zachowanie kibiców Romy i Palermo

Super widok po meczu AS Romy z Palermo. Co prawda podopieczni Spalettiego rozbili gości 4-1, jednak ich kibice po spotkaniu postanowili... wymienić się szalikami :)
źródło:youtube.com

Niechlubne osiągnięcie Marsylii

Niechlubne osiągnięcie Marsylii
W zremisowanym 0-0 meczu z PSG piłkarze Olympique Marsylia nie oddali ani jednego strzału na bramkę rywali. To pierwszy taki przypadek w Ligue 1 od co najmniej 2006 roku, kiedy to zaczęto prowadzić zaaawansowane statystyki. Co więcej, to zaledwie jeden z sześciu takich przypadków w 5 największych europejskich ligach z ostatnich 10 lat, z czego Olympique Marsylia jest jedynym zespołem, który nie przegrał takiego spotkania.
za:lequipe.fr

Ronaldo reklamuje spalonego Moraty?

Jeszcze jedno spojrzenie na kuriozalne zachowanie Cristiano Ronaldo przy golu Alvaro Moraty. Jak myślicie, o co chodziło Portugalczykowi?
źródło:vine.co
reklama