reklama

Zastępca Milika skopał rywala

Manolo Gabbiadini pod nieobecność Arkadiusza Milika miał zdobywać bramki dla Napoli, a nie czerwone kartki. Co mu strzeliło do głowy, żeby tak potraktować piłkarza Crotone?
reklama

Zidane o cierpieniu

Zidane o cierpieniu
Trzeba cierpieć, nie istnieje coś takiego jak łatwy mecz. Lig nie wygrywa się bez cierpienia. Jesteśmy Realem. Od nas się zawsze oczekuje, że strzelimy 4 lub 5 goli w meczu, ale tak się nie da. Nie może nam nigdy zabraknąć charakteru, bo nasi rywale zawsze będą dawać z siebie wszystko".
Zinedine Zidane za:bernabeudigital.com

Morata na temat Cristiano Ronaldo

Morata na temat Cristiano Ronaldo
Kiedy ktoś jest przyzwyczajony do strzelania prawie 70 goli w lidze, to jakby był uzależniony od bramek. Dla nas to najważniejszy zawodnik w drużynie i mamy nadzieję, że strzeli dużo goli, ale to nie jest maszyna. To tylko człowiek. Nawet gdyby był z innej planety, to też ma prawo się pomylić".
Alvaro Morata za:bernabeudigital.com

Ronaldo marnuje idealną kontrę

W samej końcówce spotkania Real Madryt wyprowadził zabójczą kontrę. Ronaldo postanowił wykończyć ją samemu i... przegrał pojedynek z Gorką Iraizozem.
reklama

Tabela Ekstraklasy po niedzieli

Tabela Ekstraklasy po niedzieli

Jak Morata świętuje urodziny

Jak Morata świętuje urodziny

Piękne zachowanie kibiców Romy i Palermo

Super widok po meczu AS Romy z Palermo. Co prawda podopieczni Spalettiego rozbili gości 4-1, jednak ich kibice po spotkaniu postanowili... wymienić się szalikami :)
źródło:youtube.com
reklama