reklama

Ferguson wybrał swojego ulubieńca

Ferguson wybrał swojego ulubieńca
Miałem pod swoją opieką fantastycznych zawodników jak: Scholes, Giggs i Cantona. To byli wielcy piłkarze, ale Cristiano był z nich wszystkich najlepszy".
Sir Alex Ferguson za:donbalon.com
reklama

Książe Albert dostał piłkę od Falcao

Cieszący się z wygranej nad Montpellier Falcao rzucił jedną z piłek do znajdującego się w loży honorowej władcy Monaco :)
źródło:youtube.com

Zastępca Milika skopał rywala

Manolo Gabbiadini pod nieobecność Arkadiusza Milika miał zdobywać bramki dla Napoli, a nie czerwone kartki. Co mu strzeliło do głowy, żeby tak potraktować piłkarza Crotone?

Zidane o cierpieniu

Zidane o cierpieniu
Trzeba cierpieć, nie istnieje coś takiego jak łatwy mecz. Lig nie wygrywa się bez cierpienia. Jesteśmy Realem. Od nas się zawsze oczekuje, że strzelimy 4 lub 5 goli w meczu, ale tak się nie da. Nie może nam nigdy zabraknąć charakteru, bo nasi rywale zawsze będą dawać z siebie wszystko".
Zinedine Zidane za:bernabeudigital.com
reklama

Morata na temat Cristiano Ronaldo

Morata na temat Cristiano Ronaldo
Kiedy ktoś jest przyzwyczajony do strzelania prawie 70 goli w lidze, to jakby był uzależniony od bramek. Dla nas to najważniejszy zawodnik w drużynie i mamy nadzieję, że strzeli dużo goli, ale to nie jest maszyna. To tylko człowiek. Nawet gdyby był z innej planety, to też ma prawo się pomylić".
Alvaro Morata za:bernabeudigital.com

Ronaldo marnuje idealną kontrę

W samej końcówce spotkania Real Madryt wyprowadził zabójczą kontrę. Ronaldo postanowił wykończyć ją samemu i... przegrał pojedynek z Gorką Iraizozem.

Tabela Ekstraklasy po niedzieli

Tabela Ekstraklasy po niedzieli
reklama