reklama

Skład Wolfsburga na DFB Pokal

Skład Wolfsburga na DFB Pokal
reklama

Zarobił od kibica i... dostał kartkę

Absurdalna sytuacja prosto z Norwegii! Zawodnik AIK zdobył bramkę, zaczął ją świętować i nagle z trybun wyskoczył kibic z drużyny przeciwnej i zaatakował go. Zakończyło się... żółtym kartonikiem dla piłkarza.
źródło:youtube.com

Verratti przyłapany z papierosem

Verratti przyłapany z papierosem
Na Snapchacie żony Marquinhosa, z którym Verratti gra w PSG, pojawiło się nagranie, na którym przypadkowo w tle widać palącego Włocha.

Porównanie kar w La Liga

Jakub Kręcidło
@J_Krecidlo
16:31 • 26 Oct 2016
Kary w La Liga: 1500€ – rzucenie butelką i zapalniczkami w kierunku piłkarzy 2000€ – założenie koszulki wspierającej dzieci chore na raka
Co prawda kara za założenie koszulki została ostatecznie cofnięta, ale sam pomysł, żeby ją nałożyć...
źródło:twitter.com
reklama

Komisja Ligi ukarała Arkadiusza Malarza

Komisja Ligi ukarała Arkadiusza Malarza
Komisja Ligi ukarała Arkadiusza Malarza za agresywne zachowanie w meczu z Lechem Poznań grzywną 5 tysięcy złotych. W końcówce hitu Ekstraklasy bramkarz Legii był jednym z głównych uczestników bójki, w której przepychał się z rezerwowym bramkarzem Lecha, Jasminem Buriciem oraz złapał za szyję Dawida Kownackiego. Malarz dostał po tamtej sytuacji żółtą kartkę, a w myśl przepisów jeśli arbiter ukarał zawodnika za przewinienie, nie może uczynić tego powtórnie. Przedstawiciele Legii starali się więc udowodnić Komisji, iż sędzia Szymon Marciniak widział całe starcie, co było podstawą do przyznania samej grzywny. Ukarany został również magazynier Legii, który został w międzyczasie wyrzucony na trybuny. Komisja Ligi przyznałą mu grzywnę 1,5 tys. zł. W drużynie Lecha Poznań ukarany został Jasmin Burić, który dostał czerwoną kartkę i będzie musiał pauzować przez 3 następne spotkania.
za:przegladsportowy.pl

Pomysłowy kibic Puszczy Niepołomice

Pomysłowy kibic Puszczy Niepołomice

Zidane komplementuje Moussę Dembele

Zidane komplementuje Moussę Dembele
Dembele to w tej chwili piłkarz, o którym bardzo głośno w Europie, ale mnie to nie dziwi. On nie tylko strzela gole - on strzela ważne gole. To cechuje wielkich piłkarzy. Grałem z Ronaldo, Henrym czy Raulem. Miało się pewność, że w ważnych meczach staną na wysokości zadania. Dembele też taki jest (...) Rozumiem to, że wielkie kluby są nim zainteresowane, ale radzę mu to zignorować. Może się rozwijać w Celticu pod okiem bardzo dobrego trenera.
Zinedine Zidane za:dailyrecord.co.uk
reklama