Główka Greena na 2-0 dla Bayernu

Bayern potwierdza swoją przewagę w meczu z Augsburgiem i strzela drugiego gola. Zdobywcą bramki Julian Green!

Kolejny gol Teodorczyka w Belgii!

Łukasz Teodorczyk strzela gola w 4 meczu z rzędu! Tym razem pokonał bramkarza Mechelen w meczu ligowym. Za nami 1. połowa, może coś jeszcze dołoży w drugiej części spotkania?

Messi z rodziną wyskoczył do Disneylandu

Liniowy przesadził z wodą kolońską?

Hahaha, o co chodzi? :D Przed meczem United z City głównemu arbitrowi zdecydowanie nie spodobał się zapach jego liniowego :D
źródło:vine.co

Zuiverloon ustrzelił "swojaka"

Dośrokowanie Kroosa z rzutu wolnego w 6. minucie i... gol samobójczy! Pechowcem okazał się Holender Gianni Zuiverloon. 1-0 dla Realu Madryt!

Bramka Kouyate w meczu z Chelsea

West Ham wychodzi na prowadzenie w meczu z Chelsea w EFL Cup! Piłkę do siatki skierował strzałem głową Kouyate.

Piękna główka Chielliniego i 2-0!

Co za początek Juventusu! Po 9. minutach meczu prowadzą z Sampdorią już 2-0!

Mandzukic otwiera wynik meczu

Pierwszy ligowy gol Mandzukicia dla Juventusu w sezonie 2016/17 staje się faktem! Chorwat otworzył wynik meczu z Sampdorią.

Błyskawiczny gol Bayernu

Bayern już od 2. minuty meczu prowadzi z Augsburgiem! Philipp Lahm popisał się precyzyjnym strzałem w długi róg. 1-0!

Gdy czujesz się jak Pep Guardiola...

Tak kończy się spotkanie ze Zlatanem

Widziałem już wielu kibiców Manchesteru City, ale po spotkaniu ze mną zostawali fanami Manchesteru United!
Zlatan Ibrahimovic za:@Squawka

Skład Realu na Cult. Leonesa

Skład City na derby Manchesteru

Skład United na derby Manchesteru

Zaskakujący kandydat na obronę Barcy

Według angielskich mediów FC Barcelona rozważa ściągnięcie w zimowym okienku transferowym Glena Johnsona ze Stoke City. 32-letni defensor wrócił do wysokiej formy, a dzięki kończącemu się niedługo kontraktowi byłby dla Barcelony niewielekim wydatkiem. Ponadto Anglik nie gra ze swoją drużyną w europejskich pucharach, więc Barcelona mogłaby go zgłosić do Ligi Mistrzów, co przy pladze kontuzji w bloku defensywnym byłoby nieocenionym wzmocnieniem.
za:Stoke Sentinel