Mata strzela po podaniu Zlatana!

Mamy gola w derbach Manchesteru! Zlatan pociągnął piłkę lewym skrzydłem, wyłożył ją na 10. metr, a tam Juan Mata pewnym strzałem pokonał Caballero! 1-0!

Bomba pod poprzeczkę piłkarza Augsburga

Ji Dong-Won strzela kontaktową bramkę dla Augsburga. Bayern prowadzi już tylko 2-1!

Gonzalez wyjechał Kroosowi z główki

W 1. części meczu Realu z Leonesą Gonzalez ostro faulował Kroosa. Niemiec w rewanżu go odepchnął, a ten wyjechał mu z główki. Skutek? Dwie żółte kartki!

West Ham podwyższa na 2-0 z Chelsea

Edimilson Fernandes pokusił się o strzał z dystansu, który znalazł drogę do siatki Chelsea. West Ham prowadzi 2-0!

Fatalny rzut karny Thomasa Mullera

Na boisku nie ma Roberta Lewandowskiego, więc do rzutu karnego podszedł Thomas Muller i fatalnie się pomylił. Bayern-Augsburg wciąż 2-0!

Manuel Neuer broni rzut karny!

Augsburg stanął przed szansą na zdobycie kontaktowego gola w meczu z Bayernem, ale Manuel Neuer świetnie wybronił rzut karny! Wciąż 2-0 dla mistrzów Niemiec!

Pep i Mou przed derbami Manchesteru

Anderlecht zachwycony zachowaniem Teo

Polski napastnik otworzył wynik meczu Anderlechtu z Mechelen. Klub jednak bardziej zachwycił się jego boiskowym nastawieniem ;)

Asensio strzela po asyście Vazqueza

Real Madryt podwyższa prowadzenie! Lucas Vazquez ładnie pokazał się na prawym skrzydle, a Asensio pokonał bramkarza po precyzyjnym strzale. 2-0!

Główka Greena na 2-0 dla Bayernu

Bayern potwierdza swoją przewagę w meczu z Augsburgiem i strzela drugiego gola. Zdobywcą bramki Julian Green!

Kolejny gol Teodorczyka w Belgii!

Łukasz Teodorczyk strzela gola w 4 meczu z rzędu! Tym razem pokonał bramkarza Mechelen w meczu ligowym. Za nami 1. połowa, może coś jeszcze dołoży w drugiej części spotkania?

Messi z rodziną wyskoczył do Disneylandu

Liniowy przesadził z wodą kolońską?

Hahaha, o co chodzi? :D Przed meczem United z City głównemu arbitrowi zdecydowanie nie spodobał się zapach jego liniowego :D
źródło:vine.co

Zuiverloon ustrzelił "swojaka"

Dośrokowanie Kroosa z rzutu wolnego w 6. minucie i... gol samobójczy! Pechowcem okazał się Holender Gianni Zuiverloon. 1-0 dla Realu Madryt!

Bramka Kouyate w meczu z Chelsea

West Ham wychodzi na prowadzenie w meczu z Chelsea w EFL Cup! Piłkę do siatki skierował strzałem głową Kouyate.

Piękna główka Chielliniego i 2-0!

Co za początek Juventusu! Po 9. minutach meczu prowadzą z Sampdorią już 2-0!

Mandzukic otwiera wynik meczu

Pierwszy ligowy gol Mandzukicia dla Juventusu w sezonie 2016/17 staje się faktem! Chorwat otworzył wynik meczu z Sampdorią.