reklama

Nacho o swoim genialnym golu

Nie będę wchodzić w polemikę, czy zostałem kandydatem do nagrody Puskása. Cieszę się z tej bramki, nie zdobywa się takich goli codziennie, tym bardziej będąc obrońcą. Jestem zadowolony z bramki, zwycięstwa i ze wsparcia kolegów, którzy są ze mną. Czy improwizowałem? Prosiłem o piłkę, gdy James miał ją podawać. Taki był zamiar, ale wiadomo, że przy takim zagraniu wszystko musi pójść dobrze. Perfekcyjny strzał? Uczę się od najlepszych, bo z przodu mam BBC i Moratę. Na treningach wiele od nich wynoszę. Miałem szczęście, że mi to wyszło".
Nacho za:cadenaser.com
reklama

Świetne liczby Mertensa w Napoli

Świetne liczby Mertensa w Napoli
Liczby dotyczą wszystkich rozgrywek. No i trzeba pamiętać o tym, że Belg nie jest klasycznym snajperem. ;)

Pojedynek biegowy Carricka z Aguero

To są właśnie prawdziwe derby! Walka o każdy skrawek murawy do samego końca! Sergio Aguero zabrał się z piłką, ale Michael Carrick nie odpuścił. Co za pojedynek!
źródło:youtube.com

Bez czerwonej kartki w LA Liga

Giuseppe Rossi - 159 meczów
Mimo, że w lidze hiszpańskiej mają na swoim koncie wiele spotkań, to jeszcze nie zostali ukarani czerwoną kartką. Kolejność od najmniejszej do największej ilości meczów rozegranych w Primera División.
reklama

10 lat temu PES 6 pojawił się w Europie

10 lat temu PES 6 pojawił się w Europie
Pamiętacie? Kto grał?

Saganowski nie zapomni tego Janasowi

Saganowski nie zapomni tego Janasowi
Jak najbardziej. Jestem spełniony i zadowolony z tego, co udało mi się osiągnąć. Zwłaszcza patrząc na to, co działo się w moim życiu, w szczególności przez pryzmat mojego wypadku z 1998 roku. Faktycznie, może mógłbym więcej osiągnąć, ale przeszkodziły mi takie posunięcia, jak chociażby trenera Pawła Janasa w 2006 roku. Byłem chyba wtedy w życiowej formie, w Vitorii Guimaraes strzeliłem 12 bramek w lidze, a on nie zabrał mnie na mistrzostwa świata do Niemiec. Gdybym pojechał na mundial, na pewno bym tam zaistniał, co jeszcze dałoby impuls mojej karierze. Mam o to do trenera Janasa do dzisiaj pretensje, aczkolwiek jestem z nim w dobrych stosunkach. Jednak ta zadra tkwi w moim sercu.
Marek Saganowski za:Eurosport.onet.pl

Niesamowita celność Paula Scholesa

Paul Scholes pojawił się na specjalnym przyjęciu charytatywnym i dał mały popis swoich umiejętności. Takich rzeczy się nie zapomina!
źródło:youtube.com
reklama