reklama

Real może liczyć na Hiszpanów

Real może liczyć na Hiszpanów
reklama

Zaskakująca wpadka Harta z Interem

Co to miało być? Wczoraj Inter grał z Torino, w którego bramce stanął Joe Hart. W jednej z akcji angielski bramkarz się nie popisał. Delikatnie mówiąc...
źródło:youtube.com

Nacho o celebrowaniu gola z drużyną

Nacho o celebrowaniu gola z drużyną
Co mi powiedzieli koledzy po strzelonym golu? Nic mi nie mówili. Jeden włożył mi palec w oko. Morata mnie pocałował w usta. To są dranie [śmiech]. Oby tak dalej, oby wszystko było tak pozytywne".
Nacho za:cadenaser.com

Nacho o swoim genialnym golu

Nie będę wchodzić w polemikę, czy zostałem kandydatem do nagrody Puskása. Cieszę się z tej bramki, nie zdobywa się takich goli codziennie, tym bardziej będąc obrońcą. Jestem zadowolony z bramki, zwycięstwa i ze wsparcia kolegów, którzy są ze mną. Czy improwizowałem? Prosiłem o piłkę, gdy James miał ją podawać. Taki był zamiar, ale wiadomo, że przy takim zagraniu wszystko musi pójść dobrze. Perfekcyjny strzał? Uczę się od najlepszych, bo z przodu mam BBC i Moratę. Na treningach wiele od nich wynoszę. Miałem szczęście, że mi to wyszło".
Nacho za:cadenaser.com
reklama

Świetne liczby Mertensa w Napoli

Świetne liczby Mertensa w Napoli
Liczby dotyczą wszystkich rozgrywek. No i trzeba pamiętać o tym, że Belg nie jest klasycznym snajperem. ;)

Pojedynek biegowy Carricka z Aguero

To są właśnie prawdziwe derby! Walka o każdy skrawek murawy do samego końca! Sergio Aguero zabrał się z piłką, ale Michael Carrick nie odpuścił. Co za pojedynek!
źródło:youtube.com

Bez czerwonej kartki w LA Liga

Giuseppe Rossi - 159 meczów
Mimo, że w lidze hiszpańskiej mają na swoim koncie wiele spotkań, to jeszcze nie zostali ukarani czerwoną kartką. Kolejność od najmniejszej do największej ilości meczów rozegranych w Primera División.
reklama