Aragones przed finałem pucharu z Realem

Zrozumieli panowie? Pytam, zrozumieli? Tak? W takim razie to (uderzając w tablicę) jest bezużyteczne. To co jest istotne, to fakt, że panowie są lepsi i mam już po dziurki w nosie przegrywania z nimi, na tym boisku. Panowie są Atletico Madryt i tam czeka 50000 ludzi, którzy są gotowi za panów umrzeć. Za tych ludzi, za koszulkę, za nasz honor, musimy wyjść i powiedzieć na boisku: jest tylko jeden mistrz i chodzi ubrany na czerwono-biało". - Finał Pucharu Króla z 1992 roku Real Madryt 0:2 Atletico Madryt
Luis Aragones za:twitter.com/TipsDeporte

Joe Allen zawstydził duet z Manchesteru

Zagrzewające do walki motto Vilanovy

Seny, pit i collons", czyli tłumacząc z katalońskiego: rozsądek, odwaga i jaja.
Tito Vilanova za:golyfutbol.com

Verratti odrzucił ofertę Realu Madryt

Real Madryt? Ich zainteresowanie moją osobą było bardzo miłe. Zapytania z Realu nie zdarzają się codziennie, ale kiedy jestem szczęśliwy w jednym klubie, to nie chcę zaczynać negocjacji z innym. Chcę wygrywać trofea w koszulce PSG.
Marco Verratti za:Rai sport

Di Stefano o stylu gry Realu Madryt

Walczyć, udowadniać swój talent, grać na sto procent przez pierwsze 75 minut, starając się strzelić dwa lub trzy gole, a przez ostatnie 15 minut dawać radość publiczności, by ludzie wrócili do domu i z błyszczącymi oczami mówili: »Ale mecz zagrali!« Ale w rzeczywistości nasz styl to była walka przez 75 minut i gra tylko przez ostatni kwadrans”.

Wielkie wyróżnienie dla Linettego

Karol Linetty został wybrany przez prestiżowy francuski magazyn "France Football" do najlepszej XI weekendu w ligach europejskich. Reprezentant Polski w niedzielnym meczu z Interem zanotował asystę i w zgodnej opinii włoskich mediów należał do najlepszych na boisku.
za:france football

Fantastyczny start Balotellego

Mario Balotteli w 5 pierwszych meczach w Ligue 1 strzelił 6 goli. Poprzednim napastnikiem, który zanotował równie dobry start w lidze francuskiej, był Zlatan Ibrahimovic. Szwed w sezonie 2012/13 strzelił 7 goli w swoich 5 pierwszych meczach w Ligue 1.
za:foxsports.com

Suarez i piłka spuszczona z dźwigu

Luis Suarez i ekipa F2Freestylers w niesamowitym zadaniu. Co trzeba zrobić? Opanować piłkę spuszczoną z... dźwigu!

Neymar i Rafinha trollują Marlona

Dzień Barcelony minął pod znakiem Marlona i jego zapomnianego paszportu. Kiedy brazylijski obrońca w końcu dołączył do ekipy, kumple go nie oszczędzili!

Dzieciaki odwiedziły Ranieriego

Trener Leicester City na pewno miał dla dzieciaków cukierki. ;)

Efektowna żonglerka piłkarzy PSG

Grzegorz Krychowiak też wziął udział w tej małej zabawie z piłką.

Inter ma zwolnić De Boera jutro rano

Coraz więcej włoskich mediów jest przekonanych, że jutro rano dokona się oficjalne zwolnienie Franka De Boera z funkcji trenera Interu. Mówiło się o tym już od jakiegoś czasu, ale czarę goryczy przelała dopiero niedzielna porażka z Sampdorią. Zdaniem dziennikarzy obecnie największe szanse na pracę w Interze ma pozostający ostatnio bez zajęcia Stefano Pioli.
za:gazzetta.it, premium sport