Pierwszy gol CR7 w Manchesterze United

Tego dnia, dokładnie 13 lat temu, młodziutki Cristiano Ronaldo w meczu z Portsmouth zdobył swojego pierwszego gola dla Manchesteru United. I to jakiego!
źródło:vine.co

Najlepsze zagrania MLS w październiku

MLS przygotowało specjalną kompilację efektownych zagrań z ligowych boisk w październikowych meczach. Jest na co popatrzeć!

4-letni talent z Polski

4 latek z Polski z wielkim talentem. Kacper potrafi dryblować, rozgrywać piłkę i uderzać z prawej i lewej nogi. W tak młodym wieku operuje obydwoma nogami i to w pełnym biegu nie patrząc na piłkę. Być może trafi do zagranicznej akademii.

Wielkie pieniądze dla Lecha i Legii

UEFA opublikowałą oficjalny podział pieniędzy dla klubów występujących w zeszłej edycji Ligi Europy. W sezonie 2015/16 Polskę w rozgrywkach reprezentowały Lech Poznań oraz Legia Warszawa. Oba zespoły zakończyły udział na fazie grupowej, zdobywając odpowiednio 5 i 4 punkty. Za swoje występy Legia zarobiła 4,35 mln €, a Lech Poznań 4,21 mln €. Pieniądze zostały przydzielane nie tylko z tytułu osiągniętych wyników, ale i sprzedaży praw telewizyjnych.

Młodzi Legioniści na treningu Realu

Włodarze Realu Madryt zgodzili się na prośbę Legii i pozwolili grupie niemal 500 młodych piłkarzy z Legia Soccer Schools obejrzeć trening ich drużyny.

Kogo z Legii wyróżniłby Zidane?

Kto mi się spodobał w Legii w trakcie pierwszej konfrontacji? Nie podam nazwisk, bo Legia to przede wszystkim drużyna. U nas zagrali świetnie. Widziałem wszystkie spotkania warszawiaków, może nie wszystkie do końca, ale pewne wnioski wyciągnąłem.
Zinedine Zidane za:Twitter

Przebranie Vardy'ego na Halloween

Great evening with friends trick or treating 🎃🎃 #halloween @beckyvardy
źródło:instagram.com

Wielki mecz Floriana Schikowskiego

W meczu Młodzieżowej Ligi UEFA Borussia Moenchengladbach pewnie pokonała Celtic Glasgow 4-1. Hat-tricka w tym starciu zdobył 18-letni Florian Schikowski, reprezentant Polski do lat 19. Polak zaczął strzelanie w 21. minucie, gdy jego zespół przegrywał 0-1, po czym 7 minut później dołożył kolejną bramkę i skończył strzelanie w 31. minucie, zaliczając klasycznego hat-tricka w 10 minut.
za:uefa

Zarobki z Ligi Mistrzów 15/16

UEFA podała oficjalne zarobki wszystkich zespołów występujących w sezonie 2015/16 w Lidze Mistrzów. Co ciekawe, Real Madryt wcale nie jest na szczycie tabeli!

Składy na mecz Besiktasu z Napoli

Wstydliwa rocznica Igora Akinfeeva

Rosyjski bramkarz CSKA Moskwa regularnie gra w Lidze Mistrzów, jednak ostatnie czyste konto udało mu się zachować w meczu z Arsenalem, 1 listopada 2006 roku.