Plus meczu przy pustych trybunach

Na pewno będzie to inny mecz niż dwa tygodnie temu. To będzie dziwne spotkanie, choćby ze względu na to, że na trybunach zabraknie kibiców. Dla mnie i dla większości kolegów z drużyny to nowa sytuacja. Ale musimy się skoncentrować i zrobić na boisku swoje. Będzie słychać wszystko, co dzieje się na boisku, ale to dobra sytuacja dla komentatorów i telewidzów. Będą mogli więcej sobie zanotować.
Nacho Fernandez za:gol24.pl

Pierwszy gol CR7 w Manchesterze United

Tego dnia, dokładnie 13 lat temu, młodziutki Cristiano Ronaldo w meczu z Portsmouth zdobył swojego pierwszego gola dla Manchesteru United. I to jakiego!
źródło:vine.co

Najlepsze zagrania MLS w październiku

MLS przygotowało specjalną kompilację efektownych zagrań z ligowych boisk w październikowych meczach. Jest na co popatrzeć!

4-letni talent z Polski

4 latek z Polski z wielkim talentem. Kacper potrafi dryblować, rozgrywać piłkę i uderzać z prawej i lewej nogi. W tak młodym wieku operuje obydwoma nogami i to w pełnym biegu nie patrząc na piłkę. Być może trafi do zagranicznej akademii.

Wielkie pieniądze dla Lecha i Legii

UEFA opublikowałą oficjalny podział pieniędzy dla klubów występujących w zeszłej edycji Ligi Europy. W sezonie 2015/16 Polskę w rozgrywkach reprezentowały Lech Poznań oraz Legia Warszawa. Oba zespoły zakończyły udział na fazie grupowej, zdobywając odpowiednio 5 i 4 punkty. Za swoje występy Legia zarobiła 4,35 mln €, a Lech Poznań 4,21 mln €. Pieniądze zostały przydzielane nie tylko z tytułu osiągniętych wyników, ale i sprzedaży praw telewizyjnych.

Młodzi Legioniści na treningu Realu

Włodarze Realu Madryt zgodzili się na prośbę Legii i pozwolili grupie niemal 500 młodych piłkarzy z Legia Soccer Schools obejrzeć trening ich drużyny.

Kogo z Legii wyróżniłby Zidane?

Kto mi się spodobał w Legii w trakcie pierwszej konfrontacji? Nie podam nazwisk, bo Legia to przede wszystkim drużyna. U nas zagrali świetnie. Widziałem wszystkie spotkania warszawiaków, może nie wszystkie do końca, ale pewne wnioski wyciągnąłem.
Zinedine Zidane za:Twitter

Przebranie Vardy'ego na Halloween

Great evening with friends trick or treating 🎃🎃 #halloween @beckyvardy
źródło:instagram.com

Wielki mecz Floriana Schikowskiego

W meczu Młodzieżowej Ligi UEFA Borussia Moenchengladbach pewnie pokonała Celtic Glasgow 4-1. Hat-tricka w tym starciu zdobył 18-letni Florian Schikowski, reprezentant Polski do lat 19. Polak zaczął strzelanie w 21. minucie, gdy jego zespół przegrywał 0-1, po czym 7 minut później dołożył kolejną bramkę i skończył strzelanie w 31. minucie, zaliczając klasycznego hat-tricka w 10 minut.
za:uefa

Zarobki z Ligi Mistrzów 15/16

UEFA podała oficjalne zarobki wszystkich zespołów występujących w sezonie 2015/16 w Lidze Mistrzów. Co ciekawe, Real Madryt wcale nie jest na szczycie tabeli!

Składy na mecz Besiktasu z Napoli

Wstydliwa rocznica Igora Akinfeeva

Rosyjski bramkarz CSKA Moskwa regularnie gra w Lidze Mistrzów, jednak ostatnie czyste konto udało mu się zachować w meczu z Arsenalem, 1 listopada 2006 roku.