reklama

Mają mniej goli niż Radovic w LM 16/17

Karim Benzema (Real Madryt)
Miroslav Radovic dzięki 2 golom strzelonym Realowi Madryt wyprzedza w klasyfikacji strzeleckiej tegorocznej Ligi Mistrzów wielu fantastycznych piłkarzy!
reklama

Niezwykła propozycja Ronaldo dla Pato

Niezwykła propozycja Ronaldo dla Pato
Miałem 17 lat i w szatni siedziałem między Ronaldo a Maldinim. Kaka miał miejsce naprzeciwko mnie. Pewnego dnia podchodzi do mnie Ronaldo, pyta się co u mnie słychać, a potem mówi mi: 'Musisz zdecydować, do której grupy chcesz należeć. Możesz iść ze mną (i pokazuje mi Playboya), albo wejść do grupy Kaki (który w szatni miał trochę rzeczy związanych z kościołem)'. To są takie sytuacje, których się nie spodziewasz po piłkarzu, którego jeszcze do niedawna używałeś w grze na PlayStation.
Alexandre Pato za:Fox Sports

U-17: Skrót meczu Polska - Islandia 2:0

W drugim meczu eliminacji do mistrzostw Europy do lat 17, Polska pokonała po dwóch bramkach Kacpra Wełniaka Islandię 2:0.
źródło:youtube.com

Dlatego Legia nie grała na czas z Realem

Dlatego Legia nie grała na czas z Realem
Kiedy prowadziliśmy 3:2, mogliśmy opóźniać grę, przewracać się, udawać, wymuszać faule. Ale po co? Graliśmy z Realem Madryt, nawet gdybyśmy zabrali Hiszpanom minutę, to w następnej sekundzie i tak mogliby nam strzelić gola. Atak pozycyjny, kontratak, podania bez przyjęcia piłki, zagrania na wolne pole i stałe fragmenty – Real to wszystko ma opanowane do perfekcji. Nie było sensu się wygłupiać.
Michał Pazdan za:przegladsportowy.pl
reklama

Niesamowite stroje Bayernu

Niesamowite stroje Bayernu
Bayern Monachium zagra w sobotnim meczu ligowym z Hoffenheim w bardzo nietypowych strojach. Adidas przygotował dla mistrzów Niemiec specjalne trykoty wyprodukowane z recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych zebranych na wybrzeżu Malediw na Oceanie Indyjskim. Akcja ma zwrócić uwagę na znaczenie ochrony wód oceanicznych. Spekuluje się, że w najbliższych tygodniach w podobnych strojach wystąpią piłkarze Realu Madryt.
za:sport1.de

Oficjalna XI tygodnia w Lidze Europy

Oficjalna XI tygodnia w Lidze Europy

Co za końcówka!

Co za końcówka!
A 2 gole w samej końcówce meczu Anderlecht-Mainz zdobył niezawodny Łukasz Teodorczyk!
reklama