reklama

Nominowani do nagrody Piłkarza Roku FIFA

Nominowani do nagrody Piłkarza Roku FIFA
Od tego roku France Football i FIFA organizują oddzielne plebiscyty na najlepszego piłkarza świata. "FF" ogłosiło listę nominowanych do Złotej Piłki już jakiś czas temu, dziś swoją listę przedstawiła FIFA.
reklama

Oni wezmą udział w akcji "Movember"

Oni wezmą udział w akcji
Canal+ przygotował listę piłkarzy, którzy w listopadzie zapuszczą wąsy. Wszystko to po to, aby wesprzeć akcję "Movember", która ma zachęcać mężczyzn do profilaktycznych badań jąder.
źródło:https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT

Agent Toure odżegnuje się od przeprosin

Agent Toure odżegnuje się od przeprosin
Ja nikogo nie przepraszam. Chcemy pokoju, ale nie będę przepraszał. Bo niby za co? Możliwe, że Yaya kogoś przeprosił, ale nie wiem za co. On po prostu chce zgody z Pepem Guardiolą.
Dimitri Seluk, agent Yayi Toure za:talksport.com

Mają mniej goli niż Radovic w LM 16/17

Karim Benzema (Real Madryt)
Miroslav Radovic dzięki 2 golom strzelonym Realowi Madryt wyprzedza w klasyfikacji strzeleckiej tegorocznej Ligi Mistrzów wielu fantastycznych piłkarzy!
reklama

Niezwykła propozycja Ronaldo dla Pato

Niezwykła propozycja Ronaldo dla Pato
Miałem 17 lat i w szatni siedziałem między Ronaldo a Maldinim. Kaka miał miejsce naprzeciwko mnie. Pewnego dnia podchodzi do mnie Ronaldo, pyta się co u mnie słychać, a potem mówi mi: 'Musisz zdecydować, do której grupy chcesz należeć. Możesz iść ze mną (i pokazuje mi Playboya), albo wejść do grupy Kaki (który w szatni miał trochę rzeczy związanych z kościołem)'. To są takie sytuacje, których się nie spodziewasz po piłkarzu, którego jeszcze do niedawna używałeś w grze na PlayStation.
Alexandre Pato za:Fox Sports

U-17: Skrót meczu Polska - Islandia 2:0

W drugim meczu eliminacji do mistrzostw Europy do lat 17, Polska pokonała po dwóch bramkach Kacpra Wełniaka Islandię 2:0.
źródło:youtube.com

Dlatego Legia nie grała na czas z Realem

Dlatego Legia nie grała na czas z Realem
Kiedy prowadziliśmy 3:2, mogliśmy opóźniać grę, przewracać się, udawać, wymuszać faule. Ale po co? Graliśmy z Realem Madryt, nawet gdybyśmy zabrali Hiszpanom minutę, to w następnej sekundzie i tak mogliby nam strzelić gola. Atak pozycyjny, kontratak, podania bez przyjęcia piłki, zagrania na wolne pole i stałe fragmenty – Real to wszystko ma opanowane do perfekcji. Nie było sensu się wygłupiać.
Michał Pazdan za:przegladsportowy.pl
reklama