reklama

Łazarek o dzisiejszych piłkarzach

Łazarek o dzisiejszych piłkarzach
Myślę, że u zawodników brakuje cierpliwości. Szybko myślą, że są piłkarzami o europejskiej klasie. Jak ja mam zawodnika to biorę go i mówię: "Słuchaj, bąblu. Widzę u ciebie duże możliwości. Ja wszystko podporządkuję, żebyśmy poprzez trening indywidualny uwypuklali twoje cechy. Zgadzasz się? To wio. Rano, po południu, wieczorem i tak dalej". A teraz to wie pan… Przychodzą na godzinkę, jaja wykąpią i tyle. Niektórzy to kąpią się przed treningiem, bo po treningu czasu nie ma.
Wojciech Łazarek, były selekcjoner reprezentacji Polski za:weszlo.com
reklama

Szalona "cieszynka" Artura Jędrzejczyka

Dziś 29. urodziny Artura Jędrzejczyka - wszystkiego najlepszego! Z tej okazji warto przypomnieć jego szaloną "cieszynkę" po zdobyciu gola w meczu ze Szwajcarią!
źródło:youtube.com

Zlatan odejdzie do MLS?

Zlatan odejdzie do MLS?
Jak podaje "The Mirror", poważne zainteresowanie pozyskaniem Zlatana Ibrahimovicia przejawia Los Angeles Galaxy. Klub występujący w MLS wierzy, że Szwed będzie skłonny do zmiany klubu po zakończeniu sezonu, kiedy to wygasa jego umowa z Manchesterem United. Sprawy może pokrzyżować fakt, że w kontrakcie z "Czerwonymi Diabłami" jest zapis o możliwości przedłużenia go o kolejny rok. Klubowi z Los Angeles zależy na pozyskaniu piłkarza o statusie megagwiazdy, a do tej roli Zlatan pasuje znakomicie.
za:mirror.co.uk

Bartoszek nie dla Korony

Bartoszek nie dla Korony
Potwierdzamy, że informacje medialne o zainteresowaniu Korony Kielce trenerem Maciejem Bartoszkiem były prawdziwe. Nasz szkoleniowiec otrzymał propozycję objęcia stanowiska pierwszego trenera kieleckiego klubu. Po rozmowach z Zarządem MKS „Chojniczanka 1930” zapadła jednak decyzja, że trener Bartoszek pozostanie na dotychczasowym stanowisku.
biuro prasowe MKS Chojniczanka za:mkschojniczanka.pl
reklama

Nominowani do nagrody Piłkarza Roku FIFA

Nominowani do nagrody Piłkarza Roku FIFA
Od tego roku France Football i FIFA organizują oddzielne plebiscyty na najlepszego piłkarza świata. "FF" ogłosiło listę nominowanych do Złotej Piłki już jakiś czas temu, dziś swoją listę przedstawiła FIFA.

Oni wezmą udział w akcji "Movember"

Oni wezmą udział w akcji
Canal+ przygotował listę piłkarzy, którzy w listopadzie zapuszczą wąsy. Wszystko to po to, aby wesprzeć akcję "Movember", która ma zachęcać mężczyzn do profilaktycznych badań jąder.
źródło:https://twitter.com/CANALPLUS_SPORT

Agent Toure odżegnuje się od przeprosin

Agent Toure odżegnuje się od przeprosin
Ja nikogo nie przepraszam. Chcemy pokoju, ale nie będę przepraszał. Bo niby za co? Możliwe, że Yaya kogoś przeprosił, ale nie wiem za co. On po prostu chce zgody z Pepem Guardiolą.
Dimitri Seluk, agent Yayi Toure za:talksport.com
reklama