reklama

Mocne słowa Scholesa o obecnym Man Utd

Mocne słowa Scholesa o obecnym Man Utd
Z Blindem i Rojo w obronie, Manchester United prawie zawsze musi strzelić 3 gole, żeby wygrać mecz. Ale drużyna nie wygląda na taką, która zdobywa bramki. Oni nie są zdolni wygrać ligi takim składem. Manchester potrzebuje 3 lub 4 okien transferowych na przebudowę drużyny. W ciągu dwóch lat ta drużyna będzie nie do poznania. Za nami trzy całkiem bolesne lata. Sądzę, że najbliżesz półtora roku do dwóch lat będzie podobne.
Paul Scholes za:manchestereveningnews.co.uk
reklama

Kibic strollował Zlatana

Kibic strollował Zlatana
Jeden z rozczarowanych formą Zlatana kibiców Manchesteru wyciągnął tweet Szweda z czerwca i zabawnie go skomentował.

Łazarek o dzisiejszych piłkarzach

Łazarek o dzisiejszych piłkarzach
Myślę, że u zawodników brakuje cierpliwości. Szybko myślą, że są piłkarzami o europejskiej klasie. Jak ja mam zawodnika to biorę go i mówię: "Słuchaj, bąblu. Widzę u ciebie duże możliwości. Ja wszystko podporządkuję, żebyśmy poprzez trening indywidualny uwypuklali twoje cechy. Zgadzasz się? To wio. Rano, po południu, wieczorem i tak dalej". A teraz to wie pan… Przychodzą na godzinkę, jaja wykąpią i tyle. Niektórzy to kąpią się przed treningiem, bo po treningu czasu nie ma.
Wojciech Łazarek, były selekcjoner reprezentacji Polski za:weszlo.com

Szalona "cieszynka" Artura Jędrzejczyka

Dziś 29. urodziny Artura Jędrzejczyka - wszystkiego najlepszego! Z tej okazji warto przypomnieć jego szaloną "cieszynkę" po zdobyciu gola w meczu ze Szwajcarią!
źródło:youtube.com
reklama

Zlatan odejdzie do MLS?

Zlatan odejdzie do MLS?
Jak podaje "The Mirror", poważne zainteresowanie pozyskaniem Zlatana Ibrahimovicia przejawia Los Angeles Galaxy. Klub występujący w MLS wierzy, że Szwed będzie skłonny do zmiany klubu po zakończeniu sezonu, kiedy to wygasa jego umowa z Manchesterem United. Sprawy może pokrzyżować fakt, że w kontrakcie z "Czerwonymi Diabłami" jest zapis o możliwości przedłużenia go o kolejny rok. Klubowi z Los Angeles zależy na pozyskaniu piłkarza o statusie megagwiazdy, a do tej roli Zlatan pasuje znakomicie.
za:mirror.co.uk

Bartoszek nie dla Korony

Bartoszek nie dla Korony
Potwierdzamy, że informacje medialne o zainteresowaniu Korony Kielce trenerem Maciejem Bartoszkiem były prawdziwe. Nasz szkoleniowiec otrzymał propozycję objęcia stanowiska pierwszego trenera kieleckiego klubu. Po rozmowach z Zarządem MKS „Chojniczanka 1930” zapadła jednak decyzja, że trener Bartoszek pozostanie na dotychczasowym stanowisku.
biuro prasowe MKS Chojniczanka za:mkschojniczanka.pl

Nominowani do nagrody Piłkarza Roku FIFA

Nominowani do nagrody Piłkarza Roku FIFA
Od tego roku France Football i FIFA organizują oddzielne plebiscyty na najlepszego piłkarza świata. "FF" ogłosiło listę nominowanych do Złotej Piłki już jakiś czas temu, dziś swoją listę przedstawiła FIFA.
reklama