reklama

XI Wisły Płock na mecz z Arką

XI Wisły Płock na mecz z Arką
reklama

Mourinho stawia warunek Mkhitaryanowi

Mourinho stawia warunek Mkhitaryanowi
Mkhitaryan musi dać z siebie dużo więcej. Tylko tyle i aż tyle. W klubie mamy wielkie oczekiwania. Na jego pozycji mamy wielu piłkarzy i Henrikh musi być lepszy niż Mata, Lingard czy Martial. Musi grać lepiej niż oni. To proste.
Jose Mourinho za:ojogo.pt

Tuchel wybaczył Aubameyangowi

Tuchel wybaczył Aubameyangowi
Relacje Aubameyanga ze mną i resztą drużyny oparte są na wzajemnym zaufaniu i takimi pozostaną. Sprawa jest zakończona, a nasze relacje są bardzo otwarte. Aubameyang potrafi sobie poradzić ze swoim zawieszeniem, które zakończyło się wraz z końcem meczu ze Sportingiem.
Thomas Tuchel za:Squawka

Figo o swoim słynnym transferze

Figo o swoim słynnym transferze
Wciąż mi przypominają transfer z Barcelony do Realu. I zawsze tak będzie, bo myślę, że to było ważne wydarzenie w historii hiszpańskiego futbolu. Ja jednak nie myślę o przeszłości. Uważam, że decyzje które podjąłem były dobre i tyle. Nigdy nie zastanawiam się przed zrobieniem czegoś, co inni mogą o tym pomyśleć. Byli tacy ludzie których uważałem za przyjaciół i po moim przejściu do Realu przestali nimi być. Być może dlatego, że wtedy nie było dobrze widziane być przyjacielem Figo.
Luis Figo za:cope.es
reklama

Odtworzyli błędy z FIFY w realu

F2Freestylers postanowili zmierzyć się z błędami z FIFY 17 w realnym życiu. Wyszło całkiem zabawnie :D
źródło:youtube.com

Mocne słowa Scholesa o obecnym Man Utd

Mocne słowa Scholesa o obecnym Man Utd
Z Blindem i Rojo w obronie, Manchester United prawie zawsze musi strzelić 3 gole, żeby wygrać mecz. Ale drużyna nie wygląda na taką, która zdobywa bramki. Oni nie są zdolni wygrać ligi takim składem. Manchester potrzebuje 3 lub 4 okien transferowych na przebudowę drużyny. W ciągu dwóch lat ta drużyna będzie nie do poznania. Za nami trzy całkiem bolesne lata. Sądzę, że najbliżesz półtora roku do dwóch lat będzie podobne.
Paul Scholes za:manchestereveningnews.co.uk

Kibic strollował Zlatana

Kibic strollował Zlatana
Jeden z rozczarowanych formą Zlatana kibiców Manchesteru wyciągnął tweet Szweda z czerwca i zabawnie go skomentował.
reklama