reklama

Szczęsny pod wrażeniem Buffona

Szczęsny pod wrażeniem Buffona
Niepowtarzalny gość. Nigdy nie przeszkadza mu kogo ma przed sobą, zawsze jest maksymalnie skoncentrowany i nie traci motywacji do osiągania sukcesów z Juventusem i reprezentacją Włoch. Dla mnie to nie tylko ikona calcio, ale fenomen światowego futbolu, jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w historii.
Wojciech Szczęsny za:laczynaspilka.pl
reklama

Walijskie Tornado

Walijskie Tornado
Wprawdzie Bale uprawiał z pasją sporty drużynowe, ale wyróżniał się także w lekkoatletyce. Na trasach biegów przełajowych, organizowanych przez Whitchurch High School, a także podczas przygotowań do biegów średniodystansowych - rozwijał swoją nadzwyczajną wrodzoną wytrzymałość, ćwiczył kondycję i szybkość. Zalety te pozwoliły piłkarzowi najpierw siać spustoszenie na lewej stronie boiska (na początku kariery, ponieważ teraz całe boisko należy do niego), a teraz ułatwiają mu także odzyskiwanie piłki w obronie. "Tak, był mistrzem w biegach przełajowych - wspomina jego trener od WF-u Gwyn Morris - jednak miał w głowie tylko futbol, futbol i jeszcze raz futbol".
fragment książk...
Gareth Bale. Walijskie tornado Siguero Santiago Wydawnictwo RM

Obleśne zachowanie Sampaoliego

Jak widać, trener Sevilli zapatrzył się w Joachima Loewa. I to nie chodzi o jego myśl taktyczną... fuj!

Ile grali w tym sezonie piłkarze Realu?

Ile grali w tym sezonie piłkarze Realu?
reklama

Jak powstały wyjątkowe koszulki Bayernu

W sobotnim meczu z Hoffenheim Bayern Monachium wystąpi w wyjątkowych koszulkach zrobionych z plastikowych butelek wyłowionych z oceanu. Pod koniec miesiąca w tej akcji weźmie udział również Real Madryt!

Pamiątka Radovicia po meczu z Realem

Pamiątka Radovicia po meczu z Realem
Po meczu zostałem wylosowany do kontroli antydopingowej, gdzie spotkałem się z Toni Kroosem. Trochę posiedzieliśmy, porozmawialiśmy, a później po badaniu wymieniliśmy się koszulkami. Szkoda, że nie mógł zagrać Luka Modrić, bo to dla mnie jeden z najlepszych graczy Realu.
Miroslav Radović za:super express

Czym stał się Manchester United

Czym stał się Manchester United
reklama