reklama

Joao Cancelo bliski Barcelony!

Joao Cancelo bliski Barcelony!
FC Barcelona zamierza dalej przebudowywać linię obronną i w tym celu chce ściągnąć do klubu 22-letniego prawego defensora Valencii, Joao Cancelo. Włodarze mistrza Hiszpanii prowadzą zaawansowane rozmowy z działaczami "Nietoperzy", by sfinalizować transfer już w zimowym okienku. Jak podają hiszpańskie media, transakcja zamknie się w 20 mln €, chyba że do całej operacji zostanie włączony Aleix Vidal, wtedy cena za portugalskiego obrońcę powinna być niższa.
za:sport.es
reklama

Legia eSports Cup NA ŻYWO

Za niecałe 40 minut rozpocznie się turniej eSportowy Legia eSports Cup. W tym miejscu będzie można zobaczyć na żywo zmagania eSportowców.
źródło:youtube.com

Szczęsny pod wrażeniem Buffona

Szczęsny pod wrażeniem Buffona
Niepowtarzalny gość. Nigdy nie przeszkadza mu kogo ma przed sobą, zawsze jest maksymalnie skoncentrowany i nie traci motywacji do osiągania sukcesów z Juventusem i reprezentacją Włoch. Dla mnie to nie tylko ikona calcio, ale fenomen światowego futbolu, jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w historii.
Wojciech Szczęsny za:laczynaspilka.pl

Walijskie Tornado

Walijskie Tornado
Wprawdzie Bale uprawiał z pasją sporty drużynowe, ale wyróżniał się także w lekkoatletyce. Na trasach biegów przełajowych, organizowanych przez Whitchurch High School, a także podczas przygotowań do biegów średniodystansowych - rozwijał swoją nadzwyczajną wrodzoną wytrzymałość, ćwiczył kondycję i szybkość. Zalety te pozwoliły piłkarzowi najpierw siać spustoszenie na lewej stronie boiska (na początku kariery, ponieważ teraz całe boisko należy do niego), a teraz ułatwiają mu także odzyskiwanie piłki w obronie. "Tak, był mistrzem w biegach przełajowych - wspomina jego trener od WF-u Gwyn Morris - jednak miał w głowie tylko futbol, futbol i jeszcze raz futbol".
fragment książk...
Gareth Bale. Walijskie tornado Siguero Santiago Wydawnictwo RM
reklama

Obleśne zachowanie Sampaoliego

Jak widać, trener Sevilli zapatrzył się w Joachima Loewa. I to nie chodzi o jego myśl taktyczną... fuj!

Ile grali w tym sezonie piłkarze Realu?

Ile grali w tym sezonie piłkarze Realu?

Jak powstały wyjątkowe koszulki Bayernu

W sobotnim meczu z Hoffenheim Bayern Monachium wystąpi w wyjątkowych koszulkach zrobionych z plastikowych butelek wyłowionych z oceanu. Pod koniec miesiąca w tej akcji weźmie udział również Real Madryt!
reklama