reklama

Ozil może zostać legendą Arsenalu

Ozil może zostać legendą Arsenalu
Są podobieństwa z Bergkampem. Myślę, że Oezil może zostać legendą. Bergkamp grał do 38. roku życia. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze 10 lat gry Oezila. By stać się legendą, musi zostać w klubie na długi czas.
Arsene Wenger za:goal.com
reklama

Bereszyński zapuścił wąsy

Bereszyński zapuścił wąsy
Bartosz Bereszyński bierze udział w akcji Movember. Czym jest Movember? To coroczna, trwająca miesiąc akcja, w której uczestnictwo polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty.

Piękność, którą poślubi Chicharito

Lucia Villalon i Chicharito
Javier Hernandez i Lucia Villalon, prezenterka Real Madrit TV i Bein Sport, poznali się podczas pobytu "Chicharito" w Realu Madryt. Według informacji meksykańskich mediów, para w przyszłym roku zamierza wziąć ślub!

Radamel Falcao wraca do kadry!

Radamel Falcao wraca do kadry!
Radamel Falcao został powołany do reprezentacji Kolumbii po raz pierwszy od 13 października 2015 roku!
reklama

Joao Cancelo bliski Barcelony!

Joao Cancelo bliski Barcelony!
FC Barcelona zamierza dalej przebudowywać linię obronną i w tym celu chce ściągnąć do klubu 22-letniego prawego defensora Valencii, Joao Cancelo. Włodarze mistrza Hiszpanii prowadzą zaawansowane rozmowy z działaczami "Nietoperzy", by sfinalizować transfer już w zimowym okienku. Jak podają hiszpańskie media, transakcja zamknie się w 20 mln €, chyba że do całej operacji zostanie włączony Aleix Vidal, wtedy cena za portugalskiego obrońcę powinna być niższa.
za:sport.es

Legia eSports Cup NA ŻYWO

Za niecałe 40 minut rozpocznie się turniej eSportowy Legia eSports Cup. W tym miejscu będzie można zobaczyć na żywo zmagania eSportowców.
źródło:youtube.com

Szczęsny pod wrażeniem Buffona

Szczęsny pod wrażeniem Buffona
Niepowtarzalny gość. Nigdy nie przeszkadza mu kogo ma przed sobą, zawsze jest maksymalnie skoncentrowany i nie traci motywacji do osiągania sukcesów z Juventusem i reprezentacją Włoch. Dla mnie to nie tylko ikona calcio, ale fenomen światowego futbolu, jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w historii.
Wojciech Szczęsny za:laczynaspilka.pl
reklama