reklama

Pierwsza walka Tima Wiese w WWE

Na gali WWE w Monachium swój oficjalny debiut w świecie wrestlingu zaliczył były bramkarz m.in. Werderu Brema Tim Wiese. Jak mu poszło? Sprawdźcie!
źródło:youtube.com
reklama

Dziś Jean-Pierre Papin ma urodziny

Dziś Jean-Pierre Papin ma urodziny
Legendarny francuski snajper ma dzisiaj 53. urodziny. Sto lat!

Rocznica legendarnego meczu w LM

Dokładnie 13 lat temu w Lidze Mistrzów miał miejsce jeden z najwyższych wyników w historii - AS Monaco pokonało Deportivo La Coruna aż 8-3!
źródło:youtube.com

Fenerbahce z United w 19 sekund

Manchester United nie dał rady w wyjazdowym spotkaniu z Fenerbahce, przegrywając 1-2. Meczem zajęła się niezawodna ekipa Just Cartoons ;)
źródło:youtube.com
reklama

Ozil może zostać legendą Arsenalu

Ozil może zostać legendą Arsenalu
Są podobieństwa z Bergkampem. Myślę, że Oezil może zostać legendą. Bergkamp grał do 38. roku życia. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze 10 lat gry Oezila. By stać się legendą, musi zostać w klubie na długi czas.
Arsene Wenger za:goal.com

Bereszyński zapuścił wąsy

Bereszyński zapuścił wąsy
Bartosz Bereszyński bierze udział w akcji Movember. Czym jest Movember? To coroczna, trwająca miesiąc akcja, w której uczestnictwo polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty.

Piękność, którą poślubi Chicharito

Lucia Villalon i Chicharito
Javier Hernandez i Lucia Villalon, prezenterka Real Madrit TV i Bein Sport, poznali się podczas pobytu "Chicharito" w Realu Madryt. Według informacji meksykańskich mediów, para w przyszłym roku zamierza wziąć ślub!
reklama