reklama

Piłkarski teledysk Future'a i Drake'a

Co za teledysk! Future i Drake w koszulkach reprezentacji Meksyku, a do tego dwa zespoły pięknych piłkarek.
źródło:youtube.com
reklama

Przewaga Lukaku nad Aguero

Przewaga Lukaku nad Aguero
Miałem w Southampton Graziano Pelle, który był bardzo silny i wysoki, miał bardzo szybką stopę, ale Romelu Lukaku ma od niego lepsze wykończenie. On jest jednym z najbardziej kompletnych napastników, jakich mamy. Można grać do niego długie piłki. Takie podania do Sergio Aguero nie miałyby sensu.
Ronald Koeman za:theguardian.com

Były piłkarz Legii i operacja plastyczna

Były piłkarz Legii i operacja plastyczna
Były piłkarz Manchesteru United i Legii Warszawa Dong Fangzhuo wziął udział w popularnym w Chinach programie telewizyjnym, w którym poddał się operacji plastycznej. Dlaczego postawił na tak drastyczny zabieg? W ten sposób chciał zerwać ze swoją przeszłością i liczy na to, że przestanie być w końcu kojarzony jako niespełniony talent chińskiej piłki, który przed 30. urodzinami zakończył swoją profesjonalną karierę.
za:101greatgoals.com

XI Bayernu na Hoffenheim

XI Bayernu na Hoffenheim
reklama

Kadra Realu na mecz z Leganes

Kadra Realu na mecz z Leganes
Mecz Real Madryt-Leganes już jutro o 12!

Magiera o sytuacji Kazaiszwiliego

Magiera o sytuacji Kazaiszwiliego
Dla mnie nie liczy się, co ten zawodnik pokazywał w przeszłości. Liczy się tylko tu i teraz. Za zasługi to w meczu z Realem mógł zagrać pan Lucjan Brychczy, który ma 182 bramki w lidze. Patrzmy więc tylko na to, co dzieje się dziś. Vako na pewno jest piłkarzem o wysokich umiejętnościach. Swoją szansę dostanie, ale musi dać sygnał na treningach, że szansa mu się należy. Rozmawiałem z nim indywidualnie na ten temat, wie czego od niego oczekuję. Ma pracować, ma trenować i być może w najbliższym czasie będzie mógł się zaprezentować. Ale musi być gotowy.
Jacek Magiera za:Weszlo.com

Nabiullin strzelił gola niczym Bale

Co za akcja! Elmir Nabiullin to młoda gwiazda Rubina Kazań. Ten chłopak w meczu z Ufa przeprowadził akcję jakiej nie powstydziłby się sam Gareth Bale.
reklama