reklama

Gdy Legia strzela na 3-2 z Realem...

Michał Pazdan i jego reakcja na gola Thibauta Moulina na 3-2 za plecami Cristiano Ronaldo - bezcenne!
reklama

Gdyby CR7 chciał kupić Koronę Kielce

Gdyby CR7 chciał kupić Koronę Kielce
Dziennikarz serwisu "First Eleven" dokładnie obliczył ile czasu Cristiano Ronaldo musiałby pracować, żeby kupić Koronę Kielce. Koszt takiej transakcji? 600 tys. euro za 75 procent akcji klubu plus 830 tys. euro za dziesięcioletnią dzierżawę obiektów od miasta. Razem – zaokrąglając na korzyść Korony – 1,5 miliona euro. Ile czasu zajęłoby Cristiano zarobienie tej sumy? Jakieś trzy tygodnie z hakiem.
za:Firsteleven.com

Cudowny rajd i gol stopera z Portugalii

Co za trafienie! Stoper CC Taipas grającego w 4. lidze portugalskiej zdecydował się na solowy rajd, który wykończył perfekcyjnym lobem!
źródło:youtube.com

Piłkarz zabił sędziego w Meksyku

Piłkarz zabił sędziego w Meksyku
Podczas meczu w amatorskiej lidze meksykańskiej w Santiago Tulantepec doszło do dramatycznego incydentu. W pewnym momencie 55-letni arbiter odgwizdał faul jednego z piłkarzy, a ten wściekł się i w ramach protestu uderzył głową sędziego. Uderzenie było tak mocne, że arbiter zmarł. Piłkarz uciekł z boiska w zamieszaniu powstałym po jego wybuchu agresji i obecnie jest poszukiwany przez policję.
za:pap
reklama

Zaskakujący sponsor Hapoelu Ra'anana

Zaskakujący sponsor Hapoelu Ra'anana

Arek Milik wraca do formy!

🏊💥 #comingbackstronger #AM99 @arekmilik
źródło:instagram.com

Wraca do Barcy z polskim paszportem

Wraca do Barcy z polskim paszportem
Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Ben Lederman jest bliski powrotu do Barcelony. 16-letni piłkarz nie mógł trenować w La Masii od roku 2014, kiedy FIFA nałożyła na Barcelonę sankcję i wielu młodych piłkarzy Barcy musiało opuścić słynną akademię. Urodzony w Los Angeles Lederman był jednym z nich. Co ciekawe, dokumentem który pozwoli chłopakowi ponownie trenować w Barcelonie, będzie polski paszport. Wcześniej z amerykańskim paszportem mógł grać jedynie w Stanach Zjednoczonych. Teraz, posiadając już dokument europejski, będzie mógł dołączyć do drużyny Juvenil B w zimowym oknie transferowym.
za:mundo deportio
reklama