reklama

Carvajal o debacie: Morata vs Benzema

Carvajal o debacie: Morata vs Benzema
Tym, który podejmuje decyzje jest trener. Morata ma teraz dobry okres, trafia, zawsze pomaga, gdy wchodzi na boisko. Napastnik żyje z goli i dlatego zaczęła się ta debata. Morata pokazał występami, że zasługuje na więcej minut. Żyje z Alvaro na co dzień, więc wiem jak to wygląda. On sam mi mówi, że ma dużą konkurencję i musi ciężko harować. W Madrycie naciska na niego Karim, a w kadrze Diego i Aduriz. Myślę, że najbardziej na tym wszystkim korzysta on, bo musi dawać z siebie wszystko".
Dani Carvajal za:cadenaser.com
reklama

Carvajal o Zidanie

Carvajal o Zidanie
To ostrożny, spokojny człowiek. Nie jest zbyt ekspresyjny, ale coraz lepiej go poznajemy i potrafimy rozpoznać, kiedy jest zły. Nie musi krzyczeć, żebyśmy go zrozumieli".
Dani Carvajal za:cadenaser.com

Lewczuk i czasy w studenckim akademiku

Lewczuk i czasy w studenckim akademiku
Oj, dużo tego było. Ale pamiętam taką scenę: leżymy z obecną żoną w łóżku, a tu nagle przez okno widzimy, że z trzeciego piętra spada chłopak. Patrzymy, leży na chodniku. Wzywamy karetkę. Następnego dnia… chłopak przychodzi na zajęcia z tenisa. Okazało się, że uciekł ze szpitala. Przyszedł i prosi, żeby mu kupić dwa piwa, bo go głowa boli. Mówię: człowieku, wracaj do tego szpitala, przebadaj się. Innym razem ktoś z trzeciego piętra schodził po linie, bo bawił się w komandosa.
Igor Lewczuk za:futbolfejs.pl

Niesamowity gol juniora Legii Warszawa

W meczu Legii 2000 z Escolą Varsovia 2000 Mateusz Szwed strzelił właśnie takiego gola. Czapki z głów!
źródło:youtube.com
reklama

Ksywka Lewandowskiego z dzieciństwa

Niezła ksywka trzeba przyznać :D
źródło:youtube.com

Mecze w TV: 10 Listopada 2016

16 :45Eurosport
Niemcy U-21 vs Turcja U-21
Mecz towarzyski
20 :45Eleven Sports
Anglia U-21 vs Włochy U-21
Mecz towarzyski
21 :30Eleven
Kolumbia vs Chile
Mistrzostwa Świata kwalifikacje

Dani Carvajal o Danilo

Dani Carvajal o Danilo
Myślę o nim tak, że to dobry boczny obrońca za 30 milionów euro. Jest młody, ma duży potencjał. Musi dostawać swoje szanse, ale zarówno trener jak i Real są tu sprawiedliwi. Nie tylko jeśli chodzi o moją pozycję. Jeśli ktoś zasługuje na grę to gra, a jeśli nie, to nie. Dla mnie Zidane był bardzo odważny, kiedy posadził na ławce Jamesa i Isco, którzy są graczami o niesamowitym talencie".
Dani Carvajal za:cadenaser.com
reklama