reklama

Koszmarne pudło Lukaku z Holandią

Wczoraj Holandia grała z Belgią i skończyło się 1:1. Romelu Lukaku mógł zostać bohaterem gości, ale... Jak on tego nie strzelił?
źródło:vine.co
reklama

Wyróżnienie za występy w rep. Holandii

Wyróżnienie za występy w rep. Holandii
Wesley Sneijder ma na swoim koncie już 125 meczów w reprezentacji Holandii. Tylko jeden piłkarz w historii miał więcej - Edwin van der Sar. Licznik legendarnego bramkarza zatrzymał się na 130.

Żona Llorisa chwali... synka Rooneya

Żona Llorisa chwali... synka Rooneya
This is super cute ! ☺️👏🏼⚽️ #notalwayslikedaddy #kidchoice #ilikeit #unusual @coleen_rooney @llorismarine_
Marine Lloris wrzuciła na swój Instagram zdjęcie Kaia Rooneya zmierzającego do szkoły w trykocie Tottenhamu, okraszaąc to hashtagami #niezawszejaktata #wybórdzieciaka :D
źródło:instagram.com

Enzo Perez o kontuzji Andresa Iniesty

Enzo Perez o kontuzji Andresa Iniesty
Nigdy nie chciałem celowo spowodować u kogoś kontuzji. Takie rzeczy dzieją się na boisku. Tydzień wcześniej Pique był zatrzymany w podobny sposób, wypadł z gry na trzy tygodnie i nikt nic nie powiedział. W ostatnią niedzielę Marcelo zrobił dokładnie to samo piłkarzowi Leganes i nikt nic nie powiedział. Iniesta to wielki piłkarz, którego uwielbia Hiszpania i cały świat za to, co zdobył w karierze i co sobą reprezentuje. Rozmawiałem z nim, ale wciąż powtarzam, że nigdy nie wyszedłbym na boisko z myślą o kontuzjowaniu jakiegoś rywala. Nie jestem taką osobą.
Enzo Perez za:sport-english.com
reklama

Carvajal o debacie: Morata vs Benzema

Carvajal o debacie: Morata vs Benzema
Tym, który podejmuje decyzje jest trener. Morata ma teraz dobry okres, trafia, zawsze pomaga, gdy wchodzi na boisko. Napastnik żyje z goli i dlatego zaczęła się ta debata. Morata pokazał występami, że zasługuje na więcej minut. Żyje z Alvaro na co dzień, więc wiem jak to wygląda. On sam mi mówi, że ma dużą konkurencję i musi ciężko harować. W Madrycie naciska na niego Karim, a w kadrze Diego i Aduriz. Myślę, że najbardziej na tym wszystkim korzysta on, bo musi dawać z siebie wszystko".
Dani Carvajal za:cadenaser.com

Carvajal o Zidanie

Carvajal o Zidanie
To ostrożny, spokojny człowiek. Nie jest zbyt ekspresyjny, ale coraz lepiej go poznajemy i potrafimy rozpoznać, kiedy jest zły. Nie musi krzyczeć, żebyśmy go zrozumieli".
Dani Carvajal za:cadenaser.com

Lewczuk i czasy w studenckim akademiku

Lewczuk i czasy w studenckim akademiku
Oj, dużo tego było. Ale pamiętam taką scenę: leżymy z obecną żoną w łóżku, a tu nagle przez okno widzimy, że z trzeciego piętra spada chłopak. Patrzymy, leży na chodniku. Wzywamy karetkę. Następnego dnia… chłopak przychodzi na zajęcia z tenisa. Okazało się, że uciekł ze szpitala. Przyszedł i prosi, żeby mu kupić dwa piwa, bo go głowa boli. Mówię: człowieku, wracaj do tego szpitala, przebadaj się. Innym razem ktoś z trzeciego piętra schodził po linie, bo bawił się w komandosa.
Igor Lewczuk za:futbolfejs.pl
reklama