reklama

Włosy Bale'a rozbawiły kolegów z repry

Włosy Bale'a rozbawiły kolegów z repry
Gareth Bale z rozpuszczonymi włosami w meczu z Gruzją? Tak, widzieliśmy to, mieliśmy z tego niezły ubaw. Gareth wyglądał jak tarzan.
Joe Ledley za:dailymail.co.uk
reklama

Michał Kopczyński kilka lat temu

Michał Kopczyński kilka lat temu
Niedawno wyszedł w pierwszym składzie Legii na mecz z Realem Madryt, a kiedyś był... młodym wilkiem. :)

Bale wciąż jest taki sam jak kiedyś

Bale wciąż jest taki sam jak kiedyś
Bale zasługuje na każdego pensa, jakiego zarobił w życiu. Udowodnił, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. I nie ma w tym żadnej zazdrości z naszej strony. Znamy Garetha jeszcze z czasów, gdy był młodym chłopakiem w Southampton. Ja nie zauważyłem od tamtego czasu w nim żadnej zmiany - to świetne z jego strony. Piłka nożna potrafi zmienić ludzi i sprowadzić ich na inne drogi, ale Bale podąża tą samą, prostą ścieżką i pozostał tą samą osobą. On jest po prostu jednym z chłopaków - nie dbamy o to kim obecnie jest, dajemy mu wycisk, a on daje wycisk nam, tak się przekomarzamy. Jeśli zapytacie Bale'a, on Wam powie, że uwielbia zgrupowania reprezentacji. Chodzi o to poczucie wspólnoty, jakie tu mamy, nieważne kto jest kim. Jesteśmy wszyscy razem jako drużyna i nie możemy traktować jednych inaczej od drugich. Tu wszyscy jesteśmy równi.
Joe Ledley za:dailymail.co.uk

Koszmarne pudło Lukaku z Holandią

Wczoraj Holandia grała z Belgią i skończyło się 1:1. Romelu Lukaku mógł zostać bohaterem gości, ale... Jak on tego nie strzelił?
źródło:vine.co
reklama

Wyróżnienie za występy w rep. Holandii

Wyróżnienie za występy w rep. Holandii
Wesley Sneijder ma na swoim koncie już 125 meczów w reprezentacji Holandii. Tylko jeden piłkarz w historii miał więcej - Edwin van der Sar. Licznik legendarnego bramkarza zatrzymał się na 130.

Żona Llorisa chwali... synka Rooneya

Żona Llorisa chwali... synka Rooneya
This is super cute ! ☺️👏🏼⚽️ #notalwayslikedaddy #kidchoice #ilikeit #unusual @coleen_rooney @llorismarine_
Marine Lloris wrzuciła na swój Instagram zdjęcie Kaia Rooneya zmierzającego do szkoły w trykocie Tottenhamu, okraszaąc to hashtagami #niezawszejaktata #wybórdzieciaka :D
źródło:instagram.com

Enzo Perez o kontuzji Andresa Iniesty

Enzo Perez o kontuzji Andresa Iniesty
Nigdy nie chciałem celowo spowodować u kogoś kontuzji. Takie rzeczy dzieją się na boisku. Tydzień wcześniej Pique był zatrzymany w podobny sposób, wypadł z gry na trzy tygodnie i nikt nic nie powiedział. W ostatnią niedzielę Marcelo zrobił dokładnie to samo piłkarzowi Leganes i nikt nic nie powiedział. Iniesta to wielki piłkarz, którego uwielbia Hiszpania i cały świat za to, co zdobył w karierze i co sobą reprezentuje. Rozmawiałem z nim, ale wciąż powtarzam, że nigdy nie wyszedłbym na boisko z myślą o kontuzjowaniu jakiegoś rywala. Nie jestem taką osobą.
Enzo Perez za:sport-english.com
reklama