reklama

Piękny gest Rochdale AFC

Piękny gest Rochdale AFC
Trzecioligowy angielski Rochdale AFC oddał wyjątkowy hołd 5-letniemu Joshui McCormackowi, który walczy z rakiem mózgu. Nazwisko małego kibica pojawiło się na liście rezerwowych na mecz EFL Trophy przeciwko Hartlepool. To jednak nie wszystko! W szatni znalazło się miejsce dla koszulki McCormacka z numerem "55", a po pierwszej z bramek dla Rochdale jeden z piłkarzy podbiegł do ławki rezerwowych i podniósł trykot przygotowany dla chorego Joshui. Nazwisko chłopca można było również znaleźć wśród graczy rezerwowych w wydrukowanym programie meczowym. I tylko szkoda, że Joshua nie mógł przyjść na to wyjątkowe spotkanie, ponieważ jego stan zdrowia nie pozwalał na wycieczkę na Victoria Park. Piłkarze i sztab szkoleniowy Rochdale jednak zapowiedzieli już wizytę w hospicjum małego kibica.
za:dailymail.co.uk
reklama

Futbol ma we krwi

Futbol ma we krwi

Russell Crowe o "Lewym" i Leeds United

Russell Crowe
@russellcrowe
12:37 • 10 Nov 2016
[email protected]_official player of the month for October @bundesliga_de . #Polska . Have a good look @LUFC !!
"Robert Lewandowski piłkarzem października w Bundeslidze. #Polska. Powodzenia Leeds United!!"
źródło:twitter.com

Kiedy Barca interesowała się Cristiano

Kiedy Barca interesowała się Cristiano
Zagrałem kilka spotkań w barwach Sportingu Lizbona i rozbudziłem zainteresowanie kilku silnych klubów takich jak Inter, Arsenal, Valencia czy Barcelona. Zainteresowanie Manchesteru United było jednak ogromne i do Lizbony przyjechał Alex Ferguson. Nie spodziewałem się tego i to była dla mnie niespodzianka.
Cristiano Ronaldo za:O Jogo
reklama

Piłkarz oświadczył się pani sędzi

Przed meczem 5. ligi słowackiej pomiędzy FK Nizna i TJ Tatran doszło do nietypowego wydarzenia. Jeden z piłkarzy postanowił się oświadczyć swojej dziewczynie, która była... sędzią tego meczu. Romantycznie! ;)
źródło:youtube.com

Straszne oko Thibaut Courtois

Straszne oko Thibaut Courtois
Wczoraj w meczu Holandii z Belgią Thibaut Courtois usiadł na ławce. W pewnym momencie kamery telewizyjne pokazały belgijskiego bramkarza. Kibice zwrócili uwagę na jego dziwnie zaczerwienione oko. Sam piłkarz zapewnił jednak, że to nic poważnego i że jego oko wygląda tak od 2 tygodni.

Stanowski ostro o decyzji Wdowczyka

Krzysztof Stanowski
@K_Stanowski
12:20 • 10 Nov 2016
A jak pisałem, że dla Wdowczyka liczy się tylko kasa, to kibice Wisły myśleli, że to atak na ich klub.
źródło:twitter.com
reklama