reklama

Wdowczyk o odejściu z Wisły Kraków

Wdowczyk o odejściu z Wisły Kraków
Umowę z Wisłą mogłem rozwiązać już wcześniej. Na przykład wtedy, gdy zwalniano z klubu moich pracowników. Chciałem jednak zachować się w porządku wobec klubu. Ostatnią rzeczą, na jaką bym się zdecydował to ucieczka z tonącego okrętu. Zostałem tylko ze względu na to, że drużyna była w trudnej sytuacji, przegrywaliśmy kolejne spotkania. Uznałem, że trzeba zostać i wrócić na odpowiednie tory, zacząć wygrywać. Razem z zawodnikami i sztabem szkoleniowym dokonaliśmy tej sztuki. Jesteśmy bliscy półfinału Pucharu Polski, a jeśli chodzi o ligę, w pięciu nadchodzących meczach trzy razy zagramy u siebie. Nie zostawiam więc za sobą spalonej ziemi, zespół jest w dobrej dyspozycji.
Dariusz Wdowczyk za:eurosport.onet.pl
reklama

Nowy herb Brentford FC

Nowy herb Brentford FC
Obecnie Brentford F.C. występuje w Championship. Jak Wam się podoba ich nowy herb?

Piękny gest Rochdale AFC

Piękny gest Rochdale AFC
Trzecioligowy angielski Rochdale AFC oddał wyjątkowy hołd 5-letniemu Joshui McCormackowi, który walczy z rakiem mózgu. Nazwisko małego kibica pojawiło się na liście rezerwowych na mecz EFL Trophy przeciwko Hartlepool. To jednak nie wszystko! W szatni znalazło się miejsce dla koszulki McCormacka z numerem "55", a po pierwszej z bramek dla Rochdale jeden z piłkarzy podbiegł do ławki rezerwowych i podniósł trykot przygotowany dla chorego Joshui. Nazwisko chłopca można było również znaleźć wśród graczy rezerwowych w wydrukowanym programie meczowym. I tylko szkoda, że Joshua nie mógł przyjść na to wyjątkowe spotkanie, ponieważ jego stan zdrowia nie pozwalał na wycieczkę na Victoria Park. Piłkarze i sztab szkoleniowy Rochdale jednak zapowiedzieli już wizytę w hospicjum małego kibica.
za:dailymail.co.uk

Futbol ma we krwi

Futbol ma we krwi
reklama

Russell Crowe o "Lewym" i Leeds United

Russell Crowe
@russellcrowe
12:37 • 10 Nov 2016
[email protected]_official player of the month for October @bundesliga_de . #Polska . Have a good look @LUFC !!
"Robert Lewandowski piłkarzem października w Bundeslidze. #Polska. Powodzenia Leeds United!!"
źródło:twitter.com

Kiedy Barca interesowała się Cristiano

Kiedy Barca interesowała się Cristiano
Zagrałem kilka spotkań w barwach Sportingu Lizbona i rozbudziłem zainteresowanie kilku silnych klubów takich jak Inter, Arsenal, Valencia czy Barcelona. Zainteresowanie Manchesteru United było jednak ogromne i do Lizbony przyjechał Alex Ferguson. Nie spodziewałem się tego i to była dla mnie niespodzianka.
Cristiano Ronaldo za:O Jogo

Piłkarz oświadczył się pani sędzi

Przed meczem 5. ligi słowackiej pomiędzy FK Nizna i TJ Tatran doszło do nietypowego wydarzenia. Jeden z piłkarzy postanowił się oświadczyć swojej dziewczynie, która była... sędzią tego meczu. Romantycznie! ;)
źródło:youtube.com
reklama