reklama

Kibice podczas meczu Polski ze Słowenią

Kibice podczas meczu Polski ze Słowenią
reklama

Najlepszy piłkarz Realu według Gabiego

Najlepszy piłkarz Realu według Gabiego
Powrót do gry Modricia to świetna wiadomość dla Realu. To właśnie on jest ich najlepszym piłkarzem. Znakomicie utrzymuje balans między obroną a atakiem, rozkręca ich grę w odpowiednim momencie. To znakomity piłkarz i ich duże wzmocnienie, jednak my zrobimy wszystko, żeby wyłączyć go z gry.
Gabi za:marca.com

Kapustka o swojej przyszłości

Kapustka o swojej przyszłości
Teraz skupiam się przede wszystkim na tym, żeby jak najlepiej wyglądać w klubie. Nie ma mowy o jakichś kalkulacjach i dywagacjach o przenosinach, bo to tylko zaburzyłoby moje przygotowania do każdego treningu i meczu. Staram się koncentrować na tym, co mam do wykonania, i staram się robić to jak najlepiej. Absolutnie na nic się nie obrażam ani się nie dąsam. Dla mnie to niesamowita przygoda i wierzę, że to wszystko jeszcze zaprocentuje. Wypożyczenie? Na razie nie ma takiego tematu.
Bartosz Kapustka za:Eurosport.Onet.pl

Tymczasem w Anglii...

Tymczasem w Anglii...
reklama

"Łóżkowa zasada" Pepa Guardioli

Pep nakazywał swoim piłkarzom, by kochali się ze swoimi partnerkami przed północą. Nawet jeśli następnego dnia był dzień wolny. Wszystko po to, by lepiej im się spało. Opowiadał nam, że w taki sposób wyciągnął to, co najlepsze, z Messiego i Lewandowskiego. To pomagało im uniknąć mięśniowych kontuzji
Samir Nasri za:L'Equipe du Soir

XI najtrudniejszych rywali Puyola

Carles Puyol został poproszony o złożenie składu z piłkarzy, przeciwko którym najciężej mu się grało w całej karierze. Wyszedł z tego naprawdę epicki skład!

Mecze w TV: 15 Listopada 2016

18 :30Polsat Sport
Polska U21 vs Niemcy U21
Mecz towarzyski
21 :00Polsat Sport Extra
Francja vs Wybrzeże Kości Słoniowej
Mecz towarzyski
21 :00Eleven
Anglia vs Hiszpania
Mecz towarzyski
22 :00Eleven Sports
Ekwador vs Wenezuela
Eliminacje do MŚ 2018
O godzinie 20:45 będzie rozgrywane także spotkanie towarzyskie Włochów z Niemcami, jednak żadna polska telewizja go nie transmituje.
reklama