reklama

Komu Góralski podaruje koszulkę?

Komu Góralski podaruje koszulkę?
No tak, tata dostanie koszulkę, ale z meczu z Rumunią. Tę dam mojej dziewczynie.
Jacek Góralski za:Polsat sport
reklama

Kibice podczas meczu Polski ze Słowenią

Kibice podczas meczu Polski ze Słowenią

Najlepszy piłkarz Realu według Gabiego

Najlepszy piłkarz Realu według Gabiego
Powrót do gry Modricia to świetna wiadomość dla Realu. To właśnie on jest ich najlepszym piłkarzem. Znakomicie utrzymuje balans między obroną a atakiem, rozkręca ich grę w odpowiednim momencie. To znakomity piłkarz i ich duże wzmocnienie, jednak my zrobimy wszystko, żeby wyłączyć go z gry.
Gabi za:marca.com

Kapustka o swojej przyszłości

Kapustka o swojej przyszłości
Teraz skupiam się przede wszystkim na tym, żeby jak najlepiej wyglądać w klubie. Nie ma mowy o jakichś kalkulacjach i dywagacjach o przenosinach, bo to tylko zaburzyłoby moje przygotowania do każdego treningu i meczu. Staram się koncentrować na tym, co mam do wykonania, i staram się robić to jak najlepiej. Absolutnie na nic się nie obrażam ani się nie dąsam. Dla mnie to niesamowita przygoda i wierzę, że to wszystko jeszcze zaprocentuje. Wypożyczenie? Na razie nie ma takiego tematu.
Bartosz Kapustka za:Eurosport.Onet.pl
reklama

Tymczasem w Anglii...

Tymczasem w Anglii...

"Łóżkowa zasada" Pepa Guardioli

Pep nakazywał swoim piłkarzom, by kochali się ze swoimi partnerkami przed północą. Nawet jeśli następnego dnia był dzień wolny. Wszystko po to, by lepiej im się spało. Opowiadał nam, że w taki sposób wyciągnął to, co najlepsze, z Messiego i Lewandowskiego. To pomagało im uniknąć mięśniowych kontuzji
Samir Nasri za:L'Equipe du Soir

XI najtrudniejszych rywali Puyola

Carles Puyol został poproszony o złożenie składu z piłkarzy, przeciwko którym najciężej mu się grało w całej karierze. Wyszedł z tego naprawdę epicki skład!
reklama