reklama

Wyjątkowy konkurs karnych w Afryce

Podczas finału Gauteng Champion of Champions Cup w Republice Południowej Afryki doszło do wyjątkowego konkursu rzutów karnych. Piłkarze zamiast strzelać ustawioną na 11. metrze piłką, mierzyli się z bramkarzami w pojedynkach sam na sam.
źródło:youtube.com
reklama

Już w najbliższy weekend...

Już w najbliższy weekend...

Marcelo świętuje 10 lat w Realu Madryt

Marcelo świętuje 10 lat w Realu Madryt

Suarez strzela grając jako bramkarz

Co za akcja urugwajskiego napastnika na treningu reprezentacji! Luis Suarz stał na bramce i najpierw popisał się dobrym wyjściem do dośrodkowania, po czym samym wykopem pokonał bramkarza drużyny przeciwnej :D
reklama

"Mannequin Challenge" Wisły Płock

Mamy i polską drużyną w stającym się coraz popularniejszym "Mannequin Challenge"! Jak oceniacie piłkarzy płockiej Wisły w rolach figur woskowych?
źródło:youtube.com

Historyczny występ Artura Boruca

Historyczny występ Artura Boruca
36-letniemu golkiperowi zajęło 12 lat by przebić osiągniecie Jana Tomaszewskiego, który dla naszej reprezentacji zagrał 63 razy. Gratulacje!

"Dab" Pogby pomaga w... matematyce

"Dab" Paula Pogby stał się tak popularny, iż został użyty przez... nauczyciela matematyki w jednej z francuskich szkół, by przećwiczyć Twierdzenie Pitagorasa. Treść zadania, jaka pojawiła się przy 'cieszynce' Pogby była następująca: "Cristiano Ronaldo jest zazdrosny o Dab Paula Pogby i próbuje pokazać, że nie jest on idealny. Według "Powszechnego Twierdzenia Praw Dabu" (DUDDDD), Dab jest idealny tylko wtedy, gdy trójkąty zaznaczone na powyższym obrazku są trójkątami prostokątnymi." Do zadania dołączono dwa pytania: "1. Czy Dab Paula Pogby jest idealny? 2. Jakie rady dałbyś Paulowi Pogbie aby poprawił swój Dab?".
za:101greatgoals.com
reklama