reklama

Genialny "Mannequin challenge" Belgii

To się nazywa rozmach! Reprezentacja Belgii zastygła w kilku scenkach rodzajowych i trzeba przyznać, że ten "Mannequin Challenge" wyszedł im kosmicznie! Jest moc!
źródło:youtube.com
reklama

Dybala coraz bliżej Realu Madryt?!

Dybala coraz bliżej Realu Madryt?!
We włoskich mediach coraz więcej mówi się o potencjalnych przenosinach Paolo Dybali do Realu Madryt. Według dziennika "Il Messanggero" w ostatnim czasie doszło do pierwszych spotkań między przedstawicielami "Królewskich" a agentem piłkarza. Real Madryt złożył konkretną propozycję, oferując argentyńskiemu napastnikowi pensję na poziomie 15 mln € netto, co czyniłoby go trzecim najlepiej opłacanym piłkarzem w zespole, po Cristiano Ronaldo oraz Garethcie Bale'u.
za:Il Messanggero

Wyjątkowy konkurs karnych w Afryce

Podczas finału Gauteng Champion of Champions Cup w Republice Południowej Afryki doszło do wyjątkowego konkursu rzutów karnych. Piłkarze zamiast strzelać ustawioną na 11. metrze piłką, mierzyli się z bramkarzami w pojedynkach sam na sam.
źródło:youtube.com

Już w najbliższy weekend...

Już w najbliższy weekend...
reklama

Marcelo świętuje 10 lat w Realu Madryt

Marcelo świętuje 10 lat w Realu Madryt

Suarez strzela grając jako bramkarz

Co za akcja urugwajskiego napastnika na treningu reprezentacji! Luis Suarz stał na bramce i najpierw popisał się dobrym wyjściem do dośrodkowania, po czym samym wykopem pokonał bramkarza drużyny przeciwnej :D

"Mannequin Challenge" Wisły Płock

Mamy i polską drużyną w stającym się coraz popularniejszym "Mannequin Challenge"! Jak oceniacie piłkarzy płockiej Wisły w rolach figur woskowych?
źródło:youtube.com
reklama